AKTUĀLI

SIA Clean R un SIA Vides pakalpojumu grupa apvienošanās

06.01.2016

Līdz 2015. gada beigām plānots pabeigt SIA “Clean R” (Clean R) un SIA “Vides pakalpojumu grupa” (VPG) apvienošanās procesu, kā rezultātā Clean R pārņems daļu VPG pakalpojumu, aktīvu un saistības pret darbiniekiem, klientiem un partneriem.

Apvienošanās rezultātā Clean R nodrošinās tādus VPG pakalpojumus kā būvgružu apsaimniekošana, teritoriju un ceļu tīrīšana, kā arī atkritumu šķirošana, tādējādi stiprinot savas pozīcijas minētajos pakalpojumos un attiecīgi arī iespējas sniegt kvalitatīvu, un konkurētspējīgu pakalpojumu.

Clean R kā līdz šim turpinās nodrošināt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Rīgā un Latvijas novados, kā arī īpašumu telpu uzkopšanas un teritoriju uzturēšanas pakalpojumus.

Pēc uzņēmumu apvienošanas Clean R nodarbinās vairāk kā 1300 darbiniekus, tostarp 900 telpu, teritoriju un ceļu uzturēšanā un 300 atkritumu apsaimniekošanā, stabili ieņemot pārstāvēto nozaru lielākā darba devēja statusu. Vienlaikus ar apvienošanos Clean R veic ievērojamus uzlabojumus uzņēmuma darbības efektivitātes un pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanā, kā arī investīcijas autoparka atjaunošanā.

Klientu un partneru ērtībai apvienoto uzņēmumu pakalpojuma nodrošināšanā un klientu saziņā izmantotajos logotipos izmaiņas netiek veiktas. Tas nozīmē, ka uzņēmuma darbinieki un transportlīdzekļi, kuri apkalpo klientus Latvijas pilsētās un objektos, būs atpazīstami kā līdz šim. Tāpat informāciju par pakalpojumiem, e-pakalpojumus un kontaktinformāciju, klienti un partneri aicināti meklēt interneta mājas lapās www.cleanr.lv un www.vpgurpa.lv. Savukārt saziņai ar uzņēmumu, aicinām izmantot tālruni 67111001 vai e-pastu kc@cleanr.lv. Uzņēmuma juridiskā adrese un klientu apkalpošanas centrs atrodas Rīgā, Vietalvas ielā 5.

Uzņēmumu apvienošanās tiek veikta atbilstoši Konkurences padomes lēmumam, kas paredz, ka Clean R netiek pievienota tā VPG uzņēmuma daļa, kas nodrošina sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniegšanu – tā, nodalīta atsevišķā kapitālsabiedrībā, turpinās darbu kā līdz šim.