AKTUĀLI

SIA "Clean R" ir kļuvis par Latvijas uzņēmējdarbības Vēstnesi Eiropas Komisijas informatīvajā kampaņā #InvestEU

17.07.2018

Informatīvās kampaņas #InvestEU vēstneši - uzņēmēji, kuri veiksmīgi izmantojuši Eiropas Savienības atbalstu savu ideju īstenošanā un mērķu sasniegšanā - šogad ir Latvijā vadošais vides apsaimniekošanas uzņēmums CLEAN R, graudaugu brokastu pārslu ražotājs MILZU!, kura ražotne atrodas Kurzemē, dizaina priekšmetu un gaismas burtu ražotājs PIKU no Rīgas, kā arī uzkodu JERSIKAS ČIPSI ražotājs Latgalē. Šiem, pievienosies arī citi radošu un veselīgu produktu stāsti – dabas dots DZERAMAIS, spēles BRAINGAMES, grāmatu sērija bērniem KUR RODAS, kā arī Latvijā grauzdēta kafija ROCKET BEAN ROASTERY.

"Mēs - Clean R - esam veiksmīgi izmantojuši dažādu Eiropas Savienības atbalsta instrumentus savu darbinieku apmācībai un izaugsmes veicināšanai, novadu iedzīvotāji izglītošanai un atkritumu šķirošanas veicināšanai, šķirošanas laukumu ierīkošanai dažādās Latvijas vietās, sadzīves atkritumu šķirošanas rūpnīcas izveidei, kā arī topošajai plastmasas pārstrādes rūpnīcai. Bez šīm investīcijām mūsu attīstība būtu bijusi ievērojami lēnāka. Tāpēc iesaistījāmies šajā informatīvajā kampaņā, lai mudinātu arī citus uzņēmumus izmantot pieejamos atbalsta mehānismus un veicināt savu un visu mūsu uzņēmējdarbības vides konkurētspēju un kvalitāti," stāsta Guntars Levics, SIA "Clean R" valdes loceklis.

“Mērķtiecīga investīciju veicināšana Latvijas reģionos ir nesusi ikvienam acīmredzamu rezultātu – vai tas būtu atjaunots ceļš, sporta halle, skola vai jaunas, modernas rūpnīcas. Tieši vidējie un mazie uzņēmumi veido aktīvu saimniecisko dzīvi, tāpēc kampaņas #InvestEU pasākumos vēlamies parādīt, ka Eiropas Savienības finansējums ir un būs pieejams vērienīgām un mazām biznesa idejām, izglītībai, zaļās enerģijas, lauksaimniecības un transporta nozarēm. Mēs ar #InvestEU informācijas telti pilsētās būsim kopā ar svētku apmeklētājiem, un aicinām satikt mūsu vēstnešus – jaunos uzņēmējus. Esmu pārliecināts, ka uzņēmēju reālie stāsti klātienē ir efektīvs veids kā dalīties pieredzē un iedvesmoties savu ideju īstenošanai,” pasākumus apmeklēt aicina Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomists Mārtiņš Zemītis.

Par informatīvo kampaņu #InvestEU

Informatīvo kampaņu par Eiropas Savienības investīcijām un to nozīmi organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. Tās mērķis ir uzsvērt Eiropas Savienības investīciju un fondu piedāvājumu ļoti dažādu izmēru, darbības profilu un attīstības stadiju uzņēmumiem, produktiem un zīmoliem. Kampaņas ietvaros četrās Latvijas pilsētās visos vēsturiskajos novados jūlijā un augustā notiks informatīvie un pieredzes apmaiņas pasākumi. Pirmais pasākums notiksa jau14. jūlijā Tukumā Rožu svētkos, tajā diskusijā piedalījās Guntars Levics, SIA "Clean R" valdes loceklis. 20. jūlijā uzņēmējus varēs satikt Kuldīgā, 28. jūlijā – Gulbenē, bet 4. augustā – Rēzeknē.