AKTUĀLI

Clean R aicina klientus izteikt viedokli par saņemto pakalpojumu kvalitāti

11.10.2019

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” aicina savus klientus piedalīties aptaujā un sniegt novērtējumu par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem sadzīves atkritumu apsaimniekošanā. Aptauja ir pieejama platformā VisiDati.lv, novadu un pašvaldību, kurā Clean R nodrošina pakalpojumus, mājas lapā. Aicinājumu piedalīties aptaujā klienti saņems arī individuāli e-pastos. 

Clean R katru gadu veic klientu aptauju, kas ļauj novērtēt sniegtos pakalpojumus, pilnveidot tos un ieviest nepieciešamās izmaiņas pakalpojuma norisē un kvalitātē, ja uz tādām norāda klienti. Aptauja ietver 20 jautājumus par savstarpējo informācijas apmaiņu, informācijas kvalitāti un iegūšanas veidu, norēķinu sistēmu, atkritumu šķirošanu utml.

Lūdzam aptauju aizpildīt līdz 2019. gada 21. oktobrim.  

Par "Clean R"
Latvijas vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" ir nozares līderis, kurš dibināts pirms 75 gadiem. "Clean R ir nodarbināti vairāk nekā 1300 darbinieku, un tas sniedz plašāko vides pakalpojumu klāstu vairāk nekā 50 000 klientu visā Latvijā. Klientiem tiek piedāvāti 40 pakalpojumi atkritumu apsaimniekošanas, īpašumu uzturēšanas, telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšanas un labiekārtošanas jomās, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana.