AKTUĀLI

"Clean R" atklāj stikla taras pieņemšanas punktu Rīgā.

30.05.2018

No 2018. gada 1. jūnija Rīgas iedzīvotāji stikla taru var nodot vides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" teritorijā Rīgā, Vietalvas ielā 5 taras pieņemšanas punktā. Nešķirota stikla tara šeit tiek pieņem uz svaru, maksa - 0,04 €/kg. 

Uz "Clean R" taras pieņemšanas punktu iedzīvotāji var nogādāt visa veida un krāsu stikla taru, piemēram, pudeles, smaržu pudelītes, burkas un burciņas. Tarai ir jābūt tukšai un izskalotai. 

Taras pieņemšanas punkts atrodas Vietalvas ielā 5 līdzās izlietotā iepakojuma laukumam (iebraukšana no dzelzceļa puses). Taras punkta darba laiks ir katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.30. 

"Clean R" aicina iedzīvotājus izmantot iespēju un nodot stikla taru. Stikls ir visvieglāk atšķirojamais materiāls, grūti kļūdīties. Tas ir smags un aizņem daudz vietas sadzīves atkritumu konteinerā, tāpēc to atšķirojot, ir iespējams samazināt rēķinu par atkritumu izvešanu, bet atvedot uz Vietalvas ielu 5 - saņemt par to samaksu. Stikls ir ļoti noderīgs un pateicīgs materiāls, to var pārstrādāt atkal un atkal bezgalīgi daudz reizes.

"Clean R" ir vadošais vides pakalpojumu uzņēmums Latvijā, kas darbojas Rīgā un vairāk kā 10 Latvijas novados un pilsētās."Clean R" nodrošina sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, privāto un publisko īpašumu uzturēšanu, telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšana, labiekārtošana, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana."Clean R" ir 100% Latvijas uzņēmējiem piederošs uzņēmums.