AKTUĀLI

Uzmanību! “Clean R” brīdina par mēģinājumiem izkrāpt iedzīvotāju naudu

11.02.2021

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” no klientiem ir saņēmis informāciju par krāpniekiem, kuri mēģina uzņēmuma vārdā no iedzīvotājiem izkrāpt naudu. Lai īstenotu savu nolūku,  krāpnieki nosauc jaunu bankas konta numuru, uz kuru aicina veikt turpmākos maksājumus par pakalpojumiem.

”Clean R” bankas konts, uz kuru ir jāveic maksājumi, ir norādīts rēķinos. Visi mūsu konti ir Latvijā reģistrētās bankās. Esiet piesardzīgi! Nevienam un nekad neatklājiet savu bankas piekļuves informāciju un neveiciet nepamatotus maksājumus, “ aicina “Clean R” sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Auziņa.

Pie pirmajām aizdomām aicinām sazināties ar “Clean R” klientu centru, zvanot uz tālruni 67111001, vai rakstīt “Clean R” klientu apkalpošanas centram uz e-pastu kc@cleanr.lv. Par krāpnieciskiem zvaniem aicinām arī ziņot Valsts policijai. Par iespējamajiem krāpniecības gadījumiem ziņojiet policijai arī tad, ja neesat kļuvis par krāpnieku upuri! Ja esat apkrāpts, iesniedziet iesniegumu tuvākajā Valsts policijas iecirknī vai elektroniski portālā Latvija.lv.