AKTUĀLI

"Clean R" izmaiņas pakalpojumu maksā Nīcas novadā piemēros no 15. maija

28.03.2019

Pēc abpusējas vienošanās ar Nīcas novada pašvaldību, vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" izmaiņas pakalpojuma maksā un citus jaunā iepirkuma nosacījumus piemēros no 15. maija, nevis 1. aprīļa, kā ziņots iepriekš.

Iedzīvotājiem, kas jau paguvuši noslēgt jaunos līgumus, par pakalpojumiem, kas tiks sniegti līdz 15. maijam, būs jānorēķinās pēc vecā tarifa. Tie Nīcas novada iedzīvotāji, kas vēl nav paguvuši noslēgt jaunos līgumus, aicināti to paveikt līdz 15. maijam.

Lai arī "Clean R" nodrošināja atkritumu izvešanu Nīcas novadā jau iepriekš, jauns līgums ir jānoslēdz visiem – gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem. Vecie līgumi zaudēs spēku 15. maijā. Īpaši jāuzsver, ka, nenoslēdzot jaunu līgumu par atkritumu apsaimniekošanu ar “Clean R”, atkritumu izvešana klientam pēc 15. maija netiks veikta.

Jau ziņots, ka pašvaldība konkursa kārtībā ir izvēlējusies atkritumu apsaimniekotāju turpmākajiem septiņiem gadiem – "Clean R" –, kurš darbu pēc jaunajiem līguma noteikumiem plānoja uzsākt 1. aprīlī. Abpusēji vienojoties ar pašvaldību, šis termiņš pagarināts līdz 15. maijam, kas ir pēdējā diena, kad saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem "Clean R" ir jāuzsāk piemērot jaunā iepirkuma nosacījumus.

Visvienkāršāk līgumu ir noslēgt “Clean R" mājaslapas www.cleanr.lv sadaļā "E-pakalpojumi", kas prasīs tikai dažas minūtes. Līgumu tāpat var noslēgt attālināti, sazinoties ar Klientu apkalpošanas daļu pa tālruni 67111001 (darbdienās plkst. 8.00–17.00) vai e-pastu kc@cleanr.lv