AKTUĀLI

"Clean R" no nākamā gada neapkalpos Kokneses novada iedzīvotājus

08.11.2018

Vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" Kokneses novada iedzīvotājiem atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu nodrošinās līdz 2018. gada 31. decembrim. Pēc tam to nodrošinās novada iepirkuma rezultātā izvēlētais jaunais pakalpojuma sniedzējs.

"Clean R" saka paldies Kokneses novada iedzīvotājiem, uzņēmējiem un pašvaldībai par līdzšinējo sadarbību un aicina iedzīvotājus savlaicīgi parūpēties par savām interesēm un pārslēgt līgumu ar jauno pakalpojuma sniedzēju. No 2019. gada 1. janvāra "Clean R" pakalpojumu vairs nenodrošinās.

Iedzīvotāju ievērībai:

  • Lai nodrošinātu nepārtrauktu pakalpojuma saņemšanu, aicinām savlaicīgi pārslēgt līgumu ar jauno atkritumu apsaimniekotāju. Plašāka informācija par to pieejama novada mājaslapā.
  • Lai pakalpojuma sniedzēja maiņas process iedzīvotājiem būtu ērtāks, “Clean R” un jaunais atkritumu apsaimniekotājs ir vienojušies par konteineru pārdošanu. Jūsu rīcībā paliks esošie konteineri.
  • Ja esat veikuši pārmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem, sadarbības beigās gaidīsim no Jums iesniegumu par pārmaksāto līdzekļu atgriešanu.
  • Ja būsiet pasūtījuši papildu atkritumu izvešanas, kas nav iekļautas pēdējos rēķinos, noslēguma rēķinu sagatavosim un izsūtīsim Jums sadarbības beigās.

Ja Jums rodas jautājumi saistībā ar mūsu sniegto pakalpojumu vai vēlaties saņemt papildu informāciju, aicinām zvanīt uz SIA “Clean R” klientu apkalpošanas centru pa tālruni 67111001 vai rakstīt e-pastu uz kc@cleanr.lv

Pateicamies par sadarbību!
Ar cieņu,
SIA “Clean R”