AKTUĀLI

Clean R aicina jūrmalniekus neatlikt līgumu slēgšanu uz pēdējo brīdi

08.06.2017

14. jūnijā Jūrmalā darbu uzsāks jaunais atkritumu apsaimniekotājs – Clean R. Uzņēmums aicina Jūrmalas iedzīvotājus nevilcināties ar formalitāšu kārtošanu, jo bez līguma atkritumi netiks izvesti.

Līdz ar Clean R darbu uzsākšanu 14. jūnijā spēku zaudēs ar iepriekšējiem atkritumu apsaimniekotājiem noslēgtie līgumi. Tas nozīmē, ka tiem Jūrmalas iedzīvotājiem, kas nebūs noslēguši līgumus, atkritumi vairs netiks izvesti. Līdz šim salīdzinoši aktīvākie līgumu slēdzēji ir jūrmalnieki, kas dzīvo Dubultos, Pumpuros, Vaivaros un Dzintaros. Vismazāk līgumus noslēguši Jaundubultu iedzīvotāji. Līgumi jāslēdz visiem uzņēmumiem un privātmāju iemītniekiem Jūrmalā daudzdzīvokļu ēku iedzīvotāju vārdā līgumi ir jāslēdz namu apsaimniekošanas uzņēmumiem un biedrībām.

"Lai arī atkritumu apsaimniekošanas līgumus būs iespējams noslēgt arī pēc 14. jūnija, aicinu Jūrmalas iedzīvotājus neatlikt to uz pēdējo brīdi. Tos jūrmalniekus, kas nebūs noslēguši līgumus, var sagaidīt nepatīkams pārsteigums – neizvesti atkritumi. Šādā situācijā Clean R, darot visu maksimāli operatīvi, nevarēs izvest atkritumus tai pašā dienā. Uzņēmumam nepieciešams laiks, lai pēc līguma noslēgšanas klienta adresi iekļautu atkritumu izvešanas mašīnas maršrutā un nodrošinātu konteinera izvešanu. Tas var prasīt vairākas darba dienas," skaidro Clean R valdes loceklis Guntars Levics.

Jūrmalas iedzīvotāju ērtībām Clean R nodrošina daudzveidīgas līguma slēgšanas iespējas – to iespējams paveikt gan klātienē, gan interneta vidē, gan atsūtot aizpildītu līguma formu pa pastu.

  • Klātienē līgumi slēdzami Clean R klientu apkalpošanas centrā Jūrmalā (Jomas ielā 30) vai Rīgā (Vietalvas ielā 5). Jūnijā Clean R darbinieki noteiktos laikos būs pieejami līgumu slēgšanas punktos Dubultos (Drosmes ielā 7), Slokā (Rūpniecības ielā 19) un Lielupē (Burtnieku ielā 22).
  • Jūnijā iedzīvotāji un uzņēmēji varēs sastapt mūsu pārstāvjus Jūrmalā, lai noslēgtu līgumu, kā arī izrunātu un atrisinātu sev aktuālos jautājumus.
  • Visērtāk līgumus noslēgt uzņēmuma interneta vietnē www.cleanr.lv, autorizējoties ar internetbankas starpniecību.
  • Tāpat iespējams līgumus izdrukāt un aizpildītus nogādāt uz kādu no klientu apkalpošanas centriem Jūrmalā (Jomas ielā 30) vai Rīgā (Vietalvas ielā 5).