AKTUĀLI

Clean R aicina Sējas novada kooperatīva "Vaivariņi" iedzīvotājus noslēgt sezonas līgumus

18.05.2016

Vides pakalpojumu sniedzējs Clean R Sējas novada dārzkopības kooperatīva "Vaivariņi" iedzīvotājiem sestdien, 21. maijā, nodrošinās iespēju klātienē noslēgt sezonas līgumus par atkritumu apsaimniekošanu, kā arī sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Sezonas līgumus iespējams noslēgt Clean R teltī dārzkopības kooperatīvā "Vaivariņi" sestdien, 21. maijā, no plkst. 12:00 līdz 15:00. Turpat būs iespējams noslēgt arī līgumus, kas ir spēkā visu gadu. Tāpat līgumu iespējams pieteikt arī Clean R mājas lapā sadaļā “e-pakalpojumi”, kā arī rakstot uz kc@cleanr.lv vai zvanot uz tālr.: 67111001.

Sezonas līgums jāslēdz arī gadījumos, ja vasarnīca vai dārza māja tiek apdzīvota tikai dažus mēnešus gadā, piemēram, vasaras sezonā. Līgums jāslēdz par laika periodu, kurā vasarnīca vai dārza māja ir apdzīvota. Iedzīvotājiem, kuri noslēdz sezonas līgumu par atkritumu izvešanu, līgums ir spēkā arī turpmākos gadus. Vienīgais, kas jādara – Clean R jāinformē par līguma darbības pārtraukšanu vai atjaunošanu.

Clean R novērojumi liecina, ka joprojām daudz iedzīvotāju neizmanto iespēju slēgt sezonas līgumu, lai varētu savus atkritumus ērti izmest vasaras mītnē. Daļa, iespējams, nezina par šo iespēju, daļa izmet savus atkritumus savā pastāvīgajā dzīvesvietā. "Diemžēl ir arī iedzīvotāji, kuriem šķiet ērtāk atbrīvoties no atkritumiem neatļautās vietās vai citu iedzīvotāju apmaksātos konteineros," stāsta Clean R izpilddirektors Valerijs Stankevičs.

Vēršam uzmanību, ka, nenoslēdzot līgumu par atkritumu apsaimniekošanu, vai pārkāpjot citus saistošo noteikumu “Par atkritumu apsaimniekošanu Sējas novadā” punktus, atkritumu radītājam vai valdītājam var tikt piemērots administratīvais sods.