AKTUĀLI

Clean R: darba rokas vides pakalpojumu nozarē vienmēr būs nepieciešamas

14.09.2016

Vides pakalpojumi ir stabila nozare, kurā darbu var atrast gan tie, kuri vēlas strādāt pilnu darba dienu, gan tie, kuriem nepieciešams darbs uz nepilnu slodzi. Tā, nenoliedzami, ir arī perspektīva nozare jauniešiem, kuri vēlas spert pirmos praktiska darba soļus vēl studiju laikā, lai ilgtermiņā veidotu veiksmīgu karjeru. Vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā – uzņēmums Clean R – turpina izaugsmi, un tāpēc aicina darbā tos, kas vēlas atrast stabilu darbavietu ar nākotnes izaugsmes perspektīvu. Vides pakalpojumu nozare ietver atkritumu apsaimniekošanu, telpu uzkopšanu, teritoriju un ceļu uzturēšanu, kā arī citus sabiedrībai noderīgus pakalpojums.

Clean R ir liels darba devējs, kurš darba pieteikumus no potenciālajiem darbiniekiem (CV un motivācijas vēstuli) pieņem vienmēr. Pat, ja uzņēmums nevar piedāvāt iespēju uzsākt darbu nekavējoties, visi pieteikumi tiek saglabāti datu bāzē. Vienmēr brīvas darbavietas ir uzkopšanas jomā – Clean R ir nepieciešami telpu uzkopšanas speciālisti, sētnieki un apkopēji. Plašāka informācija par aktuālajām vakancēm ir pieejama mājas lapas vakanču sadaļā.

Priekšrocība darbam Clean R ir elastīgs darba laiks, kas īpaši svarīgi ir tiem cilvēkiem, kas plāno darbu apvienot ar strādāšanu otrā darba vietā vai studijām. Trešā grupa ir māmiņas, kas nevēlas strādāt pilnu darba dienu, tādējādi veltot vairāk laika ģimenei. Ņemot vērā, ka uzņēmums sniedz pakalpojumus Rīgā un dažādos Latvijas reģionos, pastāv iespēja piemeklēt darba vietu pēc iespējas tuvāk mājām.

Atsaucīgs kolektīvs, stabils atalgojums, kā arī iespēja profesionāli augt un pilnveidoties – tās ir tikai dažas no darba Clean R pievilcīgajām pusēm. Darbs sociāli atbildīgā uzņēmumā arī nozīmē, ka par darbiniekiem tiek visi maksāti nodokļi, nodrošinātas visas sociālās garantijas, ko paredz spēkā esošā likumdošana. Tāpat visi Clean R darbinieki tiek apdrošināti pret nelaimes gadījumiem jau no pirmās darba dienas. Noslēdzoties pārbaudes laikam, darbiniekiem ir tiesības uz veselības apdrošināšanas polisi saskaņā ar uzņēmumā noteikt kārtību. Ne mazāk vilinoši ir pārējie bonusi, kas pienākas Clean R darbiniekiem – pabalsti bērnu piedzimšanas gadījumā un noslēdzot laulību, dāvanas “apaļās” jubilejās u.c.

Nobeigumā vērts uzsvērt, ka darbs Clean R ir iespēja ar savu darbu veidot Latviju par zaļāko un tīrāko valsti pasaulē. Tas ir tā vērts! Piesakies!