AKTUĀLI

Clean R finanšu gadu noslēdz ar pozitīviem izaugsmes rādītājiem

04.07.2016

Vides pakalpojumu uzņēmums SIA Clean R 2015. gadā strādāja ar 20,8 miljonu eiro lielu apgrozījumu, kas par nepilniem 17% pārsniedz iepriekšējā gada rādītājus (17,8 miljoni eiro). Pieaugums ir arī uzņēmuma peļņai, tā par 32% pārsniedza iepriekšējā finanšu gada peļņas rādītājus un sasniedza 1,7 miljonus eiro.

Pateicoties pārdomātai investīciju politikai, jaunu reģionālo tirgu apgūšanai, kā arī uzņēmumu un pakalpojumu apvienošanai, pērn Clean R nostabilizēja savas pozīcijas kā tirgus daļas un pakalpojumu kvalitātes līderis nozarē. Uzņēmuma mērķis ir tuvākā laika periodā investēt un attīstīt tehnoloģisko bāzi un pakalpojuma kvalitāti, kā arī ieguldīt cilvēkresursu apmācībā un izaugsmē.

"Mūsu mērķis ir jau tuvāko gadu laikā kļūt par vadošo nozares spēlētāju tieši kvalitātes, profesionalitātes un tehnoloģiskā nodrošinājuma ziņā. Mēs paplašinām savu reģionālo darbību un drīzumā būsim pārstāvēti visos Latvijas reģionos ar vairākiem vai vienu pakalpojumu. Protams, ilgtermiņā raugāmies arī uz pakalpojuma eksportu kaimiņvalstīs," uzņēmuma attīstību raksturo Guntars Levics, valdes loceklis.

Clean R ir vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā. Uzņēmums nodarbina vairāk kā 1300 darbiniekus un nodrošina plašāko reģionā pieejamo vides pakalpojumu klāstu. Klientu skaits pārsniedz 30 000. Clean R piedāvā gandrīz 40 pakalpojumus tādās jomās kā atkritumu apsaimniekošana, privāto un publisko īpašumu uzturēšana, tostarp telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšana, labiekārtošana, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana. Kopš 2014. gada Clean R ir 100% Latvijas kapitāla kompānija.