AKTUĀLI

Clean R izvedīs atkritumus pēc Lielās talkas Daugavpilī

07.04.2017

Lielā talka Daugavpilī šogad norisināsies 22. aprīlī. Ņemot vērā to, ka laika gaitā vides sakopšanas akcijas ir kļuvušas par patīkamu tradīciju visu vecuma grupu iedzīvotājiem, daugavpilieši tiek aicināti arī šogad būt aktīviem un piedalīties savas pilsētas sakopšanā, lai padarītu to tīrāku un estētiski pievilcīgāku. Clean R nodrošinās savākto atkritumu izvešanu tiem iedzīvotājiem un iestādēm, kas 22. aprīlī dažādu iemeslu dēļ nevarēs piedalīties talkošanā, ir iespēja veikt pašvaldības teritorijas sakopšanu jau no 19. aprīļa. Šī iespēja varētu būt saistoša izglītības iestāžu audzēkņiem, kas tradicionāli talko kopā ar pedagogiem un vecāku pārstāvjiem.

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Komunālās saimniecības pārvalde no 4. aprīļa uzsākusi iesniegumu pieņemšanu dalībai Lielajā talkā. Talkot gribētāji tiek aicināti ierasties Komunālās saimniecības pārvaldē Saules ielā 5a, 113. kabinetā, lai pieteiktu jau iepriekš izvēlētu talkošanas vietu un saņemtu talkas maisus. Gadījumā ja talkot gribētāji vēl nav izdomājuši sev tīkamu talkošanas vietu, Komunālās saimniecības pārvades speciālisti piedāvās piemērotas uzkopjamās teritorijas atkarībā no talcinieku komandas lieluma un vecuma grupas.

Talkot tiek aicināti uzņēmumi, organizācijas, iestādes, privātpersonas vai to grupas u.c. interesenti, kuriem rūp apkārtējās vides stāvoklis un tās sakārtotība. Primārais talkas mērķis – sakārtot pašvaldībai piederošas zemes vienības (t.sk. ūdens objektu piekrastes un mežu teritorijas), kuras antropogēnas darbības rezultātā ir piesārņotas ar dažāda veida atkritumiem. Informējam, ka savāktie sadzīves atkritumi ir jāievieto tikai Komunālās saimniecības pārvaldes izsniegtajos talkas maisos un reģistrācijas brīdī atrunātajās vietās, lai Lielās talkas ietvaros savākto atkritumu izvešana noritētu raiti un nerastos šaubas par atkritumu izcelsmi.

Līdz 21. aprīlim savāktos atkritumus SIA Clean R izvedīs 21. aprīlī līdz plkst. 20.00, savukārt 22. aprīlī savāktie atkritumi tiks izvesti tajā pašā dienā līdz plkst. 20.00.