AKTUĀLI

Clean R sāk darbu Liepājas ielu ziemas uzturēšanas darbos

30.11.2016

Aizvadīts pirmais mēnesis, kopš parakstīts līgums par tiesībām veikt Liepājas pilsētas ielu uzturēšanas darbus ziemā. Tā laikā uzņēmums Clean R nokomplektējis personālu 30 cilvēku komandas sastāvā, pilnībā nodrošinājis līgumā prasītās tehnikas vienības operatīvai un mūsdienīgai ziemas darbu veikšanai pilsētas ielās, kā arī veicis pirmos ielu tīrīšanas darbus, tostarp operatīvā režīmā.

"Liepājā esam jaunpienācēji – iepirkumā par tiesībām tīrīt pilsētas ielas ziemas sezonās konkursā apsteidzām konkurentus ar 225 000 eiro zemāku cenu, kas var tikt izmantoti citām pašvaldības vajadzībām. Pirmais mēnesis pat pieredzējuša ielu uzturētāja skatījumā bijis netipiski intensīvs, jo burtiski pāris nedēļas pēc līguma parakstīšanas darbs bija jānodrošina ar pilnu jaudu,” stāsta Clean R valdes loceklis Guntars Levics.

“No pieredzes Rīgā un Pierīgā, Jūrmalā, Tukumā, Gulbenē un citviet Latvijā zinām, ka ikvienā teritorijā nepieciešams vismaz mēnesis, lai iepazītu ielas, sagatavotu darbam materiālus un tehniku, nokomplektētu komandu un izveidotu ritmisku sadarbību ar klientu, kurš dod uzdevumu darbu veikšanai arī ikdienā,” norāda G.Levics. “Ceram jau tuvāko nedēļu laikā uzlabot ikdienas sadarbību ar darbu uzraugu un pasūtītāju, kas papildus tehniskajai gatavībai, profesionalitātei un pieredzei ir viens no kvalitatīva darba rezultāta stūrakmeņiem," skaidro Clean R valdes loceklis.

Lai darbi ritētu raitāk, uzņēmums būs pateicīgs un aicina ikvienu liepājnieku ierosinājumu vai pretenziju gadījumā sazināties ar Clean R, zvanot pa tālruni 67111001.

Clean R atgādina, ka uzņēmuma ziņā ir rūpes par pilsētas ielu un ceļu braucamajām daļām, savukārt gājēju ietves, veloceliņi un citas koplietošanas teritorijas atrodas citu pakalpojumu sniedzēju un privātīpašnieku pārziņā.

Šobrīd Liepājas ielu tīrīšanai Clean R rīcībā ir kopumā 14 tehnikas vienības, kas paredzētas gan dažāda seguma ielu tīrīšanai, gan apstrādei ar pretslīdes materiālu. Darbinieku komanda veidota, piesaistot Liepājas reģiona iedzīvotājus. Tāpat noliktavā izveidota 1500 tonnu liela pretslīdes materiāla rezerve.

Jau ziņots, ka uzņēmums Clean R, ar izdevīgāku cenu uzvarot Liepājas pašvaldības izsludinātajā iepirkuma konkursā, ir ieguvis tiesības veikt Liepājas pilsētas ielu uzturēšanas darbus ziemās no š.g. 25. oktobra līdz pat 2021. gada 10. aprīlim. Clean R ir pieredze ielu uzturēšanā ziemas sezonā arī citās lielajās pilsētās – Jūrmalā, Tukumā, Rīgā, Rēzeknē, kā arī Pierīgā un citviet Latvijā.

Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju Clean R ir jāveic maģistrālo ielu, ielu ar sabiedriskā transporta satiksmi, kā arī mazākas nozīmes ielu brauktuvju un laukumu uzturēšana ziemas sezonā, veicot ielu braucamās daļas, sabiedriskā transporta pieturvietu iebrauktuvju, laukumu attīrīšanu no sniega un apstrādi ar pretslīdes materiālu.