AKTUĀLI

Clean R sāk gatavoties darbam Jūrmalā

28.03.2017

2016. gada nogalē Jūrmalas pilsēta konkursa kārtībā ir izvēlējusies jaunu atkritumu apsaimniekotāju turpmākajiem septiņiem gadiem – Clean R - kurš darbu uzsāks 14. jūnijā.

Mēs esam sākuši sagatavošanās darbus, lai jau pavisam drīz - aprīļa sākumā - Jūrmalas iedzīvotāji un uzņēmumi varētu slēgt jaunos līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

No 2017. gada 14. jūnija spēku zaudēs tie līgumi, kas noslēgti ar iepriekšējiem atkritumu apsaimniekotājiem. Ja līdz šim laikam nebūs noslēgts jaunais atkritumu apsaimniekošanas līgums ar Clean R, atkritumi vairs netiks izvesti. Tāpēc mēs aicinām ikvienu Jūrmalas iedzīvotāju un uzņēmumu nevilcināties un noslēgt līgumu savlaicīgi.


Daudzveidīgas līgumu slēgšanas iespējas

Tiem jūrmalniekiem, kuri ērti jūtas internetvidē, no aprīļa piedāvāsim līgumus noslēgt elektroniski, uzņēmuma mājaslapā www.cleanr.lv autorizējoties ar internetbankas starpniecību.

Jau drīzumā mēs izsludināsim vietas un laikus Jūrmalā, kad iedzīvotāji un uzņēmēji varēs sastapt mūsu pārstāvjus, saņemt atbildes uz jautājumiem, noslēgt līgumu klātienē, kā arī izrunāt un atrisināt sev aktuālos jautājumus par atkritumu apsaimniekošanu. Informāciju par šiem punktiem lūdzu meklējiet mūsu mājaslapā www.cleanr.lv un Jūrmalas pilsētas mājaslapā www.jurmala.lv, kā arī pilsētas laikrakstos.

Līgumus klātienē varēs noslēgt arī uzņēmuma Clean R klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Vietalvas ielā 5, darba dienās no 8.30 līdz 16.00.


Plašākas iespējas šķirot atkritumus

Clean R vēlas jūrmalniekus aicināt šķirot atkritumus aktīvi un pareizi. Šķiroto atkritumu konteineru un laukumu kārtībai, kā arī pareizai šķirošanai uzņēmums pievērsīs īpašu uzmanību. Pilsētas iedzīvotājiem būs pieejami visi jau esošie atkritumu šķirošanas punkti, kuros bez maksas var atbrīvoties no papīra, plastmasas un stikla atkritumiem. Nākotnē to skaits tiks papildināts.


Jauns autoparks

Jūrmalas pilsētas sadzīves atkritumu savākšanai uzņēmums Clean R gatavo pilnīgi jaunu autoparku, kurš būs estētiski patīkams, kā arī atbildīs visaugstākajām mūsdienu vides prasībām. Kūrortpilsētas skaistumam un vides drošībai šis būs lielisks papildinājums.