AKTUĀLI

Darbs pie ietvju sakopšanas Rēzeknē jau pusotru nedēļu noris pastiprinātā režīmā

06.02.2018

Lai nodrošinātu ietvju sakopšanu un pastāvīgu uzturēšanu labā kārtībā, vides pakalpojumu sniedzējs SIA “Clean R” jau pusotru nedēļu pilsētā strādā pastiprinātā režīmā.

Jau kopš 26. janvāra Rēzeknes pilsētā laika apstākļi ir kļuvuši visai ziemīgi, sniega kārtai vietām sasniedzot pat 30 centimetrus. Lai pilsētas iedzīvotājiem nodrošinātu ērtu pārvietošanos pa ietvēm, SIA “Clean R” Rēzeknē ik dienu nodarbina 40 sētniekus, divas mobilās brigādes sabiedriskā transporta pieturvietu un ietvju kopšanai, kā arī sešas šajā reģionā pastāvīgi esošās tehnikas vienības. Papildus tam tika pieņemts lēmums 31. janvārī no Rīgas uz Rēzekni papildus nosūtīt divas tehnikas vienības, kas pilsētā joprojām strādā arī kopš 5. februāra. Situācija uz pilsētas ielām nemitīgi tiek kontrolēta. 

Ikdienā “Clean R” Rēzeknē nodrošina 265 tūkst./m2 ietvju kopšanu,7,4 tūkst./m2 sabiedriskā transporta pieturvietu kopšanu un 83.4 tūkst/m2 laukumu kopšanu.

“Strādājam nepārtraukti, taču sniega ir daudz un arī tagad ik pa laikam turpina snigt, līdz ar to lūdzam izturēties ar sapratni gan no iedzīvotāju, gan citu saistīto pakalpojumu sniedzēju puses. Esam novērojuši, ka ātras un operatīvas  darbu veikšanas nolūkā ielu tīrīšanas tehnika pārvietojas ar salīdzinoši lielu ātrumu, taču tas apgrūtina mūsu darbu, jo daļu sniega, kas atradies uz ielām, sastumj uz ietvēm. Mēs būtu pateicīgi, ja visas iesaistītās puses, veicot savus darba pienākumus, rīkotos iespējami korektāk viens pret otru, tādējādi ļaujot ātrāk un kvalitatīvāk paveikt uzticēto,” norāda SIA “Clean R” Teritoriju uzturēšanas departamenta direktors Ģirts Baltrums.
SIA “Clean R” no šā gada janvāra nodrošina ietvju tīrīšanu un uzturēšanu visā Rēzeknes pilsētā. Ceļu un ielu apsaimniekošanu veic cits uzņēmums.