AKTUĀLI

1. martā darbu Ikšķiles novadā uzsāk Clean R

01.03.2017

1. martā Ikšķiles novadā darbu uzsāk jaunais atkritumu apsaimniekotājs – vides pakalpojumu uzņēmums Clean R. Šobrīd ir veikti visi priekšdarbi, lai sekmīgi uzsāktu darbu.

Uzņēmums aicina ikšķiliešus izturēties ar sapratni, ja pirmajā mēnesī darbs nenorit tik raiti, kā cerēts, vai tiek pārceltas atkritumu izvešanas reizes. Tas tāpēc, ka Clean R darbiniekiem nepieciešams laiks, lai apgūtu jaunos atkritumu izvešanas maršrutus un vietas, kur novietoti konteineri. Tāpat pirmajā mēnesī atkritumu apsaimniekošanas līgumus mēdz slēgt tie iedzīvotāji un uzņēmumi, kas nav paguvuši to paveikt savlaicīgi. Rezultātā bieži vien nepieciešams veikt operatīvas izmaiņas maršrutos un izvešanas grafikos. Clean R no savas puses darīs visu iespējamo, lai iespējamās neērtības būtu pēc iespējas mazākas. Ja radušās neskaidrības, aicinām zvanīt Clean R Klientu centram pa tālruni 67111001 vai sūtīt e-pastu: kc@cleanr.lv.

Ar 1. martu spēku zaudē atkritumu apsaimniekošanas līgumi, kas noslēgti ar citiem novada atkritumu apsaimniekotājiem. Ja līdz tam nebūs noslēgts līgums ar Clean R, atkritumi vairs netiks izvesti. Tiem Ikšķiles novada iedzīvotājiem, kas vēl nav paguvuši noslēgt jauno atkritumu apsaimniekošanas līgumu, ir jāatgādina, ka to var joprojām pagūt. To var izdarīt gan klātienē, gan internetā, gan parakstītu līgumu atsūtot uzņēmumam.

Klātienē līgumu slēgšana notiek Clean R klientu apkalpošanas centrā (Rīgā, Vietalvas ielā 5). Līguma veidlapa izdrukāšanai un aizpildīšanai pieejama arī uzņēmuma mājaslapā www.cleanr.lv. Parakstītu līgumu klienti var sūtīt pa pastu adresējot: Clean R, Vietalvas iela 5, Rīga, LV-1009. Līgums ātri un ērti noslēdzams arī elektroniski, uzņēmuma mājaslapā autorizējoties ar internetbankas starpniecību.

Kā ziņots iepriekš, tiesības turpmākos septiņus gadus nodrošināt atkritumu apsaimniekošanu novadā Clean R ieguvis, uzvarot pašvaldības rīkotajā atklātajā konkursā. Uzņēmums nav jaunpienācējs Ikšķilē, jo jau iepriekš nodrošinājis atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu daļai novada iedzīvotāju.