AKTUĀLI

Ķekavas novada iedzīvotāji līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu varēs noslēgt Ķekavas Gadatirgus laikā.

23.08.2018

Svētdien, 26. augustā Ķekavas novada Gadatirgus laikā pie Doles Tautas nama no  plkst. 8.00 līdz 15.00 darbosies vides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" komanda, kas nodrošinās ķekavas novada iedzīvotājiem iespēju klātienē noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. 

Līdzās "Clean R" līgumslēgšanas teltij darbosies piepūšamā atrakcija bērniem - atkritumvedēja auto. Bērni un pieaugušie varēs izzināt un noskaidrot sev aktuālo informāciju par sadzīves atkritumu šķirošanu novadā un pakalpojuma nodrošināšanu pēc 2018. gada 1. septembra. 

Sākot no šī gada 1. septembra, nākamo septiņu gadu laikā sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ķekavas novada administratīvajā teritorijā nodrošinās vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R". Šobrīd Ķekavas novada iedzīvotājiem ir atlikušas vien dažas dienas, lai pagūtu noslēgt jauno līgumu un atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus saņemtu bez pārtraukumiem. 

Izmaiņas atkritumu apsaimniekošanā notiek, jo 1. septembrī beidzas pašvaldības līgums ar līdzšinējiem sadzīves atkritumu apsaimniekotājiem novadā. Jaunais apsaimniekotājs – SIA “Clean R” –  ir izvēlēts Ķekavas novada domes iepirkuma konkursa rezultātā kā saimnieciski izdevīgākais piedāvājums starp konkurentiem. Līgumu pārslēgšana ar jauno pakalpojuma nodrošinātāju ir obligāta prasība visiem Ķekavas novada privātmāju īpašniekiem, daudzdzīvokļu ēku apsaimniekotājiem un juridiskām personām.

 

Tiekamies svētdien Ķekavas Gadatirgū! 

Tie novada iedzīvotāji, kuri vēl nav paguvuši noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar "Clean R" un neizdarīs to arī Ķekavas Gadatrigus laikā, ir aicināti līgumu noslēgt savlaicīgi:

  • Interneta vietnes www.cleanr.lv sadaļā “e-pakalpojumi”, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. Izvēlaties sev vēlamo konteinera tilpumu, izvešanas skaitu, aizpildiet anketu un piesakiet pakalpojumu. Tikai daži klikšķi un līgums ir noslēgts! 
  • Klātienē uzņēmumā "Clean R", Vietalvas ielā 5, Rīgā darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00.
  • Klātienē pirmdien, 27. augustā no plkst. 9.00 līdz 12.00 Daugmalē "Salnās", trešdien 29. augustā no plkst. 9.00 līdz 13.00 Ķekavā Gaismas ielā 19k-9 un no plkst. 14.00 līdz 17.00 Baložos, Uzvaras prospektā 1a, kā arī piektdien, 31. augustā no plkst. 13.00 līdz 17.00 Ķekavā, Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 26.