AKTUĀLI

Konteineru noma un iegāde Ķekavā

09.10.2018

"Clean R" Ķekavas novadā darbojas pirmo mēnesi un šī mēneša laikā pašvaldība un vides pakalpojumu sniedzējs ir spējuši operatīvi reaģēt un risināt visus jautājumus, kas saistīti ar kvalitatīvu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu un šķiroto atkritumu apsaimniekošanu. Pašvaldībai un uzņēmumam ir arī virkne plānu, kas tiks īstenoti jau tuvākā laikā un arī ilgtermiņā, lai iedzīvotājiem nodrošinātu vēl kvalitatīvāku un daudzpusīgāku pakalpojumu, atbilstoši tam, kā ir jābūt modernā un atbildīgā Eiropas valsts novadā.

Tomēr ir viens jautājums - konteineru nomas maksa - kurā pašvaldības un "Clean R" viedoklis nesakrīt. Lai risinātu šo jautājumu, kas ir izveidojies juridiska formulējuma dēļ, pašvaldības un "Clean R" vadība jau vairākkārt ir tikusies, abas puses izteica savus pamatojumus un piedāvājumus situācijas risināšanai. Ņemot vērā, ka pašvaldība nepiekrīt konteineru nomas maksas paaugstinājumam, savukārt, Clean R uzskata, ka ar šo cenu ir piedalījies un uzvarējis iepirkumā un visus pakalpojuma finanšu aprēķinus ir balstījis uz to un cenas būtiska pazemināšana nav finansiāli iespējama, diskusija abu pušu starpā turpinās. Ceram, ka jau tuvākā laikā tiks sasniegts abpusēji pieņemams rezultāts.

"Clean R" un Ķekavas domes vadība vienojās par pretimnākšanu iedzīvotājiem, piedāvājot iegādāties ne vien jaunus konteinerus, bet arī izpirkt lietotos par samazinātu cenu. Iedzīvotājiem, kuri nevēlēsies nomāt konteineru, par to veicot nomaksas maksu, “Clean R” piedāvā par samazinātu maksu iegādāties lietoto esošo konteineru vai jaunu konteineru no Clean R vai cita pakalpojuma sniedzēja.