AKTUĀLI

Mainās sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs Ikšķiles novada iedzīvotājiem

27.01.2017

Līgums privātpersonām

Līgums juridiskām personām

Vides pakalpojumu sniedzējs Clean R informē, ka, saskaņā ar Ikšķiles novada domes lēmumu, no šī gada 1. marta tiek noteikts jauns sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs Ikšķiles novada iedzīvotājiem. Tas būs EUR 8,88 par m³ (t.sk. PVN 21%).

Līgumu slēgšana Ikšķiles novadā norit vienlaikus ar dabas resursu nodokļa (DRN) palielināšanu visā valstī un pašvaldību lēmumiem par šī nodokļa ietekmi uz tarifu. Tā kā līgumu slēgšanas procesu mums bija jāsāk savlaicīgi, tad tie iedzīvotāji, kuri līgumus noslēdza līdz 26. janvārim, saņems informatīvu vēstuli no mums par izmaiņām tarifos. Līgumi nebūs jāpārslēdz vai jāmaina.

Tie iedzīvotāji, kuri līgumus slēdza pēc 26. janvāra, tos paraksta jau precizētus, saskaņā ar 25. janvāra Ikšķiles novada pašvaldības sēdē apstiprinātu tarifu.

Līgumu slēgšana turpinās, aicinām to izdarīt līdz 10. februārim, lai mēs no savas puses varam savlaicīgi sastādīt atkritumu izvešanas grafikus, informēt Jūs un veikt pakalpojumu kvalitatīvi. Līgumu var noslēgt vairākos Jums ērtos veidos. Vairāk par to, lūdzu, lasiet ŠEIT.

DRN palielināšana ir valsts un Eiropas Savienības politika, lai veicinātu dabas resursu saudzīgu, pārdomātu, ekonomisku un efektīvu izmantošanu, ierobežotu vides piesārņošanu, atbalstītu tautsaimniecības ilgtspējīgu attīstību, kā arī finansiāli nodrošinātu vides aizsardzības pasākumus. Šī nodokļa izmaiņas ir saistošas un obligātas visām pašvaldībām. Tuvāko gadu laikā DRN kāpums ir plānots katru gadu līdz pat 2020. gadam. No šī gada 1. janvāra DRN palielinājās no EUR 12,00 uz EUR 25,00 par tonnu, bet plānots, ka 2020. gadā tas sasniegs EUR 50,00 par tonnu.

Ja Jums rodas jautājumi par mūsu sniegtā pakalpojuma maksas izmaiņām vai Jūs vēlaties saņemt mūsu ieteikumus un piedāvājumu kompleksai un efektīvai atkritumu apsaimniekošanai, lūdzam sazināties ar Klientu apkalpošanas centru: 67111001 vai kc@cleanr.lv.