AKTUĀLI

Par klientu apkalpošanas klātienē ierobežošanu Covid-19 izraisītās ārkārtas situācijas apstākļos

13.03.2020

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R”, respektējot valstī izsludināto ārkārtas situāciju un valsts apņemšanos ierobežot vīrusa izplatības iespējas, kā arī rūpējoties par darbinieku un klientu veselību, ir ieviesis virkni ierobežojumu klātienes klientu apkalpošanai, aicinot klientus, sadarbības partnerus un citus sabiedrības locekļus izturēties atbildīgi pret radušos situāciju. 

“Clean R” pakalpojumu sniegšanu nodrošinās pilnā apjomā, taču no šā gada 13. marta līdz 14. aprīlim uzņēmums pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē – Rīgā, Vietalvas ielā 5 un Mellužu ielā 17, kā arī Jūrmalā, Fabrikas ielā 11. Iedzīvotāji un uzņēmumi pakalpojumus, informāciju  var saņemt telefoniski, zvanot uz 67111001, kā arī elektroniski mājas lapā www.cleanr.lv, sadaļāe-pakalpojumiun rakstot uz kc@cleanr.lv.

“Clean R” aicina klientus Rīgā, kuriem šobrīd ir jāpārslēdz līgumi par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem, darīt to elektroniski vai telefoniski, izmantot izdrukātas līguma kopijas un atsūtīt tās pa pastu, vai arī izmantot apmaksātas atpakaļ sūtāmas līguma formas, kas tiks nosūtītas visiem privātmāju iedzīvotājiem Rīgā “Clean R” apkalpošanas zonā jau nākamās nedēļas laikā. 

“Clean R” izvērtējot darbinieku un klientu drošības un veselības jautājumus, pieejamos materiālu resursus un darba organizāciju, arī ārkārtas situācijas apstākļos spēs nodrošināt sabiedrībai būtisko pakalpojumu  –  atkritumu apsaimniekošanas un publisko telpu uzkopšanas  –  savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi bez pārtraukumiem. 

Uzņēmums aicina klientus informēt par iespējamajiem pakalpojuma ierobežojumiem vai apgrūtinājumiem no klienta puses. Gadījumā, ja pakalpojumu izpilde tiks apgrūtināta, uzņēmums pārorganizēs resursus un darbu plānu, lai nodrošinātu pakalpojumus arī ārkārtas apstākļos.

Šobrīd atkritumu izvešana un pakalpojuma nodrošināšana tiks veikta pēc plānotā grafika. Šobrīd tā notiek ierastā režīmā. Uzņēmums papildus rūpējas par to, lai darbiniekiem ir nodrošināti visi nepieciešamie dezinfekcijas un higiēnas līdzekļi, veic papildu veselības monitoringu pirms darbinieku maiņas sākuma, kā arī ierobežo publiskas pulcēšanās iespējas uzņēmumā.

Par aktuālo informāciju par Clean R pakalpojumu pieejamību informēsim www.cleanr.lv, kā arī sociālajos tīklos.

 

Rūpējoties pa sabiedrības veselību, jau iepriekš pateicamies par Jūsu izpratni!

 

Vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" ir nozares līderis Latvijā, kurš dibināts pirms 75 gadiem. "Clean R” nodarbina vairāk kā 1300 darbinieku, un tas sniedz plašāko vides pakalpojumu klāstu vairāk kā 50 000 klientiem visā Latvijā. Klientiem tiek piedāvāti 40 pakalpojumi atkritumu apsaimniekošanas, īpašumu uzturēšanas, telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšanas un labiekārtošanas jomās, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana.