AKTUĀLI

Piedalies! Clean R svētku konkurss no 18.decembra līdz 4.janvārim

23.12.2020

Lai vairotu gaismu un prieku svētku laikā, Clean R ir sagatavojis atraktīvu un pozitīvu svētku Facebook konkursu visiem Rīgas, Pierīgas, Jūrmalas un tās apkaimes iedzīvotājiem. No 18.12. līdz 04.01. Rīgā un tās apkaimē dosies īpaši svētku noskaņās rotāti Clean R auto, kurus vadīs mūsu pozitīvie un darbīgie svētku rūķi. 

No visiem dalībniekiem, kas piedalīsies Facebook konkursā, kāds tiks pie lieliskas iespējas, baudīt brīnumainu lidojumu kopā ar SkyAmazons piloti Ingu Ūli.

Inga Ūle ir pilote, kura gaisā ir pavadījusi gandrīz 900 stundas kopā vairākiem tūkstošiem cilvēku, dāvājot burvju rasas putekļus ik reizi, cilvēkiem pašiem nenojaušot. 

Savukārt, vēl trīs dalībniekiem piešķirsim simpātiju balvas - Clean R unikālo sienas kalendāru “Harmonijai vajag tīru vidi!”. Kalendārā katra mēneša foto neparastā apgaismojumā atklāts kāds no uzņēmuma darbības virzieniem vai pakalpojumiem, savukārt priekšplānā izcelta uzņēmuma galvenā vērtība – darbinieki.

Kā piedalīties? 

Konkursā var piedalīties ikviens Facebook lietotājs un Clean R lapas sekotājs, kurš uzņēmis bildi ar svētku noskaņās izrotāto Clean R auto un publicējis to savā Facebook profilā ietagojot Clean R (CleanR.lv). 


05.01. Izlozēsim galvenās balvas ieguvēju, kā arī simpātiju balvas - 3 Clean R kalendārus. Laimētājus paziņosim mūsu Facebook lapā.

 

Gaišu un pozitīvām sajūtām piepildītu svētku laiku vēl "Clean R" komanda.