AKTUĀLI

Rīgā “Clean R” nodrošinās centralizētu svētku eglīšu izvešanu

20.12.2019

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” arī šogad Rīgā nodrošinās svētku eglīšu savākšanu pēc Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas svinībām. Lai arī vairākums Rīgas iedzīvotāju no svētku zaļās rotas steidz atbrīvoties janvāra sākumā, “Clean R’’ uzsāks eglīšu izvešanu jau no 30. decembra. 

Eglīšu izvešanas pakalpojums ir pieejams visiem “Clean R” klientiem Rīgā, pārējos galvaspilsētas iedzīvotājus par eglīšu izvešanas nosacījumiem aicinām interesēties individuāli, zvanot uz “Clean R” klientu centru pa tālruni 67111001 vai rakstot uz e-pastu kc@cleanr.lv .

Pirms atbrīvoties no eglītes, tās izvešana ir jāpiesaka savam atkritumu apsaimniekotājam. Eglīšu izvešana notiks pirmdienās, pēc klientu pieteikumiem izveidojot atsevišķu “Eglīšu maršrutu”. “Clean R” aicina iedzīvotājus eglītes novietot savas dzīvojamās mājas sadzīves atkritumu laukumos pie sadzīves atkritumu konteineriem. Atkritumu konteinerā eglīti izmest ir aizliegts, tāpat svarīgi ir pirms izmešanas noņemt visus svētku rotājumus. Pēc savākšanas visas eglītes tiks nodotas videi draudzīgai pārstrādei. 

"Rīgas Namu pārvaldnieka" apsaimniekoto namu iedzīvotājiem eglītes tiks izvestas bez maksas līdz 2020. gada 29. februārim. Pēc tam par to izvešanu būs jāmaksā 3 eiro par kociņu (ieskatot PVN). Tikpat egles izvešana izmaksās pārējo daudzīvokļu namu un privātmāju iedzīvotājiem.

Ņemot vērā, ka Rīgas iedzīvotāji Ziemassvētku eglītes mājokļos vēlas redzēt pēc iespējas ilgāk un vēl janvāra beigās un februārī iedzīvotāji tās nes uz atkritumu laukumiem, “Clean R” nodrošinās eglīšu savākšanas akciju līdz 29 februārim.

Būtiskākais par akciju: 

  • eglīšu savākšanu nodrošinām  no 2019. gada 30. decembra;
  • izvešana notiks TIKAI pēc pieteikuma saņemšanas;
  • Rīgā eglītes tiks vāktas vienu reizi nedēļā – pirmdienās;
  • "Rīgas Namu pārvaldnieka" klientiem eglīšu izvešana līdz 2020. gada 29. februārim ir bez maksas;
  • citiem klientiem eglīšu izvešana tiks nodrošināta par maksu – 3,00 eiro par eglīti (ieskaitot PVN);
  • eglītes jānovieto pie sadzīves atkritumu konteineriem. 

Ja Jums rodas jautājumi par šo akciju, lūdzam sazināties ar SIA “Clean R” klientu apkalpošanas centru, zvanot pa tālruni 67111001 vai rakstot uz e-pastu kc@cleanr.lv .

Par “Clean R” 
"Clean R" ir vadošais vides pakalpojumu uzņēmums Latvijā, kas darbojas Rīgā un vairāk kā 10 Latvijas novados un pilsētās. "Clean R" nodrošina sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, privāto un publisko īpašumu uzturēšanu, telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšana, labiekārtošana, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana. "Clean R" ir 100% Latvijas uzņēmējiem piederošs uzņēmums.