AKTUĀLI

Informācija par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas izmaiņām Rīgas pilsētas un Pierīgas reģiona klientiem

11.04.2016

Godātie klienti!

Informējam, ka saistībā ar to, ka šā gada 5. maijā stājas spēkā jaunais – Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes apstiprinātais sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifs poligonā Getliņi, un tas pieaug no 15.54 eiro uz 28.32 eiro par tonnu*, pieaug arī Clean R sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa.

Atgādinām, ka atbilstoši Atkritumu apsaimniekošanas likumam, maksu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu veido 3 komponentes – sabiedrisko pakalpojumu regulatora apstiprinātais tarifs par sadzīves atkritumu apglabāšanu atkritumu poligonā, dabas resursu nodoklis par atkritumu apglabāšanu un maksa par sadzīves atkritumu savākšanu, pārvadāšanu, pārkraušanu, uzglabāšanu un citas atkritumu apsaimniekotāja izmaksas. Pieaugot kādai no pakalpojuma cenu veidojošajām komponentēm, mainās kopējā pakalpojuma maksa.

Tarifa izmaiņas par sadzīves atkritumu apglabāšanu atkritumu poligonā Getliņi, skars Clean R klientus Rīgas pilsētā un Pierīgas atkritumu apsaimniekošanas reģiona novados – Inčukalna, Sējas, un Stopiņu novadā.

Clean R klienti Rīgas pilsētā un iepriekš minētajos novados informāciju par jauno maksu saņems individuāli, atbilstoši noslēgtajiem līgumiem par atkritumu apsaimniekošanu. Jaunie Clean R sadzīves atkritumu apsaimniekošanas izcenojumi tiks piemēroti pakāpeniski dažādām klientu grupām sākot no 8. maija.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu Klientu apkalpošanas centru vai savu kontaktpersonu mūsu uzņēmumā!

Atgādinām, ka lai samazinātu sadzīves atkritumu apjomu, atkritumi ir jāšķiro. Uzziniet vairāk!

*neskaitot pievienotās vērtības nodoki (PVN) un dabas resursu nodokli (DRN).