AKTUĀLI

​Aicinām slēgt jaunos līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Jūrmalā

10.04.2017

 

Līgums privātpersonām

Līgums juridiskām personām

Vides pakalpojumu sniedzējs Clean R turpina līgumu slēgšanu ar Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem un uzņēmumiem par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. No 2017. gada 14. jūnija spēku zaudēs tie līgumi, kas noslēgti ar iepriekšējiem atkritumu apsaimniekotājiem. Aicinām ikvienu Jūrmalas iedzīvotāju un uzņēmumu noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu savlaicīgi.

Mēs piedāvājam daudzveidīgas līguma slēgšanas iespējas - līgumu iespējams noslēgt klātienē, interneta vidē, vai atsūtot aizpildītu līguma formu pa pastu.

Līgumu slēgšana klātienē:

 
  • Tie jūrmalnieki, kuri vēlas līgumus slēgt klātienē, var to izdarīt uzņēmuma Clean R klientu apkalpošanas centrā Jūrmalā, Jomas ielā 30, darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00 (pārtraukums 12.00 - 12.30), vai Rīgā, Vietalvas ielā 5, darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00.
  • Jūnijā iedzīvotāji un uzņēmēji varēs sastapt mūsu pārstāvjus Jūrmalā, lai noslēgtu līgumu, kā arī izrunātu un atrisinātu sev aktuālos jautājumus.

Clean R pārstāvju darba laiki un vietas Jūrmalā jūnijā:

 

Līgumu slēgšana attālināti:

Slēdzot līgumu, klientam būs iespēja izvēlēties turpmāko sadzīves atkritumu konteinera tilpumu, izvešanas biežumu, kā arī konteinera lietošanas noteikumus, proti, tā nomu vai izpirkšanu.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums:

Tālr. 67111001

e-pasts: kc@cleanr.lv