PIEPRASĪTĀKIE PAKALPOJUMI

AKTUĀLI

​Pateicoties iedzīvotāju lielajai atsaucībai, sekmīgi norisinājušās vides pakalpojumu uzņēmuma Clean R tradicionāli rīkotās Ekodienas Sējas un Kokneses novados, kā arī vairākos Daugavpils novada pagastos – Višķos, Taborē, Biķerniekos un Vecsalienā. To ietvaros tika savākts liels daudzums laiku nokalpojušu elektroierīču, sadzīves tehnikas un dienasgaismas spuldžu – 12,67 tonnas. Lasīt vairāk.

IZVĒLIES SAVU NOVADU, LAI REDZĒTU PIEEJAMOS PAKALPOJUMUS

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis!

Godājamis Clean R klient!


Aicinām Jūs veltīt dažas minūtes, lai aizpildītu klientu apmierinātības aptaujas anketu. Tajā ietverti jautājumi par pakalpojuma kvalitāti, informācijas iegūšanas iespējām, un jūsuprāt veicamajiem uzlabojumiem.


Jau iepriekš pateicamies par godīgi izteiktu viedokli un ierosinājumiem, jo tie palīdz mums pilnveidot gan pakalpojumu, gan klientu apkalpošanu!


Vērtēt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu

Vērtēt telpu un teritoriju uzkopšanas pakalpojumu

Ekobirojs

Ekobirojs – vides saudzēšanas programma atkritumu šķirošanai birojos, sociāli atbildīgiem un mūsdienīgiem uzņēmumiem


Ekobiroja koncepta programmā ir ietverta visa veida otrreiz pārstrādājamo atkritumu šķirošana birojā. Pēc izvēles un nepieciešamības savā birojā Jūs varat šķirot papīru un tā izstrādājumus, PET pudeles, plēves un alumīnija bundžas, stikla taru, nolietoto elektroniku, dienasgaismas lampas, baterijas. Papīra, PET pudeļu un stikla taras savākšanai tiek izmantotas īpaša dizaina un materiāla Ekokastes, kas ir pielāgotas novietošanai telpās.


Ekokastes izmērs ir 90 x 36 x 36 cm.


UZZINĀT VAIRĀK