CleanR Grupa

AS “CleanR Grupa” noslēdz SIA “RSC Noma” iegādes darījumu

09.12.2022

Saņemot pozitīvu atzinumu no Konkurences padomes, AS “CleanR Grupa” noslēdz darījumu un iegūst izšķirošu ietekmi pār SIA “RSC Noma”. AS “CleanR Grupa” valdes loceklis Guntars Levics uzsver, ka darījuma pabeigšana patreiz neietekmēs nedz SIA “RSC Noma” darbiniekus, nedz arī klientus — pakalpojumi tiks nodrošināti līdzšinējā kārtībā.    

Vienlaikus pievienošanās Latvijas vadošajai vides pakalpojumu nozares uzņēmumu saimei “RSC Noma” nozīmē pievienošanos Grupas standartiem ilgtspējas, modernizācijas un digitālās attīstības jomā.

AS “CleanR Grupa” valdes loceklis Guntars Levics: “Līdz ar “RSC Noma” zīmola, datu bāzu un citu aktīvu iegādi Grupa saskata iespēju uzņēmumam, kas vairāk nekā 20 gadus ir bijis stabils būvniecības atkritumu apsaimniekošanas segmenta dalībnieks, sniegt jaunu stimulu pakalpojumu attīstīšanai atbilstoši biznesa, labās prakses un Eiropas līmeņa regulējuma prasībām, ko mērķtiecīgi īsteno Grupas uzņēmumi.”    

Viņš akcentē, ka AS “CleanR Grupa” ir atbildīgi piegājusi ilgtspējas stratēģijas izstrādei, sabalansējot biznesa, ekonomisko, vides un sociālo ietekmi saskaņā ar labāko starptautisko praksi. Grupa turpina stratēģiskas finanšu investīcijas videi draudzīgu risinājumu ieviešanā un attīstīšanā, gan pārejot uz “zaļāku” autoparku, gan arī modernizējot ražotnes. Būtisks ir Grupas uzņēmumu fokuss uz darbinieku labbūtību, ko apliecina arī Grupas pievienošanās sociālajai iniciatīvai “Misija Nulle”. Dati liecina, ka klientu apmierinātību kāpina arī ieviestie digitālie pašapkalpošanās risinājumi, ko nodrošina portāls un mobilā aplikācija MANAI VIDEI. Līdz ar “RSC Noma” pievienošanos Grupai uz to tiks attiecināta arī Grupas stratēģija un darbības principi. Tiesa, patreiz nenotiks SIA “RSC Noma” nosaukuma vai rekvizītu maiņa — pakalpojumi klientiem tiks nodrošināti līdzšinējā kārtībā ar “RSC Noma” zīmolu.

Ieguvumus gan darbiniekiem un uzņēmuma attīstībai, gan klientiem akcentē arī SIA “RSC Noma” valdes loceklis Māris Baltrums:CleanR Grupa ir vērsta uz inovācijām un digitāliem risinājumiem, gan pakalpojumu nodrošinājuma, gan arī klientu apkalpošanas jomā. Apvienošanās ar pieredzējušu tirgus dalībnieku būs papildu motivācija kāpināt jaunu standartu ieviešanu arī “RSC Noma” darbībā. Paredzams, ka līdz ar digitālu platformu attīstīšanu, pakāpeniski aizvien plašākas pašapkalpošanās iespējas būs arī mūsu klientiem.”

Jau ziņots, ka lēmums par AS “CleanR Grupa” darījumu par būvniecības atkritumu konteineru nomas, būvgružu izvešanas un apsaimniekošanas jomā strādājošās “RSC Noma” iegādi pieņemts šā gada vasarā. Viens no būtiskiem darījuma mērķiem bija nodrošināt SIA “RSC Noma” ne vien noturēšanos tirgū, bet arī attīstību ilgstoši nestabilajos ekonomiskajos apstākļos ar strauji augošām energoresursu cenām un inflācijas kāpumu.