Pakalpojumi ērtībai

Atkritumu konteineru izstumšana no privātām teritorijām un novietošana atpakaļ

Ja jūsu atkritumu konteiners atrodas no 15 m līdz 35 m attālumā no ielas vai pagalmā, kurā atkritumu izvešanas automobilis nevar iebraukt, tāpēc konteiners katru reizi ir jāizstumj uz ielas, mūsu darbinieki to var izstumt, iztukšot un pēc tam novietot atpakaļ teritorijā, lai klientam būtu ērtāk atbrīvoties no atkritumiem.

Atkritumu konteineru izvešana, ja konteineri ir aizslēgti vai atrodas slēgtā teritorijā

Ja atkritumu konteiners ir aizslēgts vai atrodas slēgtā teritorijā, mēs varam nodrošināt atkritumu izvešanu arī šādos gadījumos, klientam iepriekš nododot mums piekļuvi – pulti, atslēgu vai caurlaidi – slēgtajiem konteineriem vai teritorijai. Mūsu darbinieki atslēgs konteineru vai teritoriju, iztukšos konteineru un aizslēgs to ciet.

Klientu ērtībai par papildu samaksu mēs varam izgatavot papildu pulti, atslēgu vai caurlaidi.

Kā darbojas šie pakalpojumi?

  1. Spied pogu “Pietiekties” un manai.videi.lv piesaki pakalpojumu.
  2. Mūsu klientu servisa darbinieki pārbaudīs, vai norādītajā adresē šis pakalpojums ir pieejams. Ja tas būs pieejams, pakalpojums tiks aktivizēts.
  3. Pakalpojuma pieteikšana nav jāveic katru reizi. Mūsu darbinieki izstums atkritumu konteineru un / vai atslēgs slēgto konteineru vai teritoriju visu atlikušo līguma laiku, iekļaujot samaksu par pakalpojumu rēķinā par atkritumu izvešanu.
  4. Plānotajā dienā mūsu atkritumu vedēja automobiļa vadītājs ieradīsies norādītajā adresē un parūpēsies par atkritumu konteinera izstumšanu un / vai teritorijas vai konteinera atslēgšanu.

Kāpēc izvēlēties atkritumu konteinera izstumšanas un atslēgšanas pakalpojumus?

Ērtības

Aizmirstiet par konteinera izstumšanas plānošanu, ietaupiet laiku un aiztaupiet rūpes un pūles, ļaujot mūsu vadītājiem izdarīt to jūsu vietā. Jums vairs nebūs jāstumj atkritumu konteineri pa sniegu, dubļiem vai nelīdzenu reljefu.

Elastīgi

Ja klientam kādā periodā pakalpojums vairs nav nepieciešams, to var ātri un ērti atteikt.

Draudzīga cena

Maksa par pakalpojumu veidota, ņemot vērā atkritumu vedēja patērēto laiku un pūles.

Izdevīgi

Aizmirstot izstumt atkritumu konteineru vai atslēgt teritoriju, kur tas novietots, klients pārmaksā par pakalpojumu, jo klientam būs jāpiesaka papildu atkritumu izvešana.

Ļauj mums parūpēties par konteinera izstumšanu un atkritumu izvešanu – piesakies jau šodien un izbaudi ērtu atkritumu apsaimniekošanu, neiespringstot par izvešanas grafiku!

Pieteikties pakalpojumam