Būvēju, pārbūvēju vai demontēju pats. Ar ko riskēju, ja laicīgi nesazināšos ar profesionālu būvniecības atkritumu apsaimniekotāju?

Būvniecības atkritumi, būvgruži

Risks Nr. 1. Vides piesārņojums

Pēdējā brīža risinājumi nereti noved pie neprofesionāliem apsaimniekotājiem, kas atrasti sludinājumu portālos un galu galā tavus būvgružus izmetīs tuvākajā mežā vai kādā citā nepiemērotā vietā. Ja gribi būt drošs, ka process notiek legāli un atbilstoši normatīviem, uzrunā uzticamu uzņēmumu.

Risks Nr. 2. Pārmaksa par pakalpojumu

Sazinies ar atkritumu apsaimniekotāju laicīgi, vislabāk pirms darbu uzsākšanas. Uzņēmuma pārstāvis tev paskaidros, kā pareizi jau darbu laikā sašķirot pārpalikumus, lai to izvešana būtu izdevīgāka.

Risks Nr. 3. Naudas sods

Mēs katrs esam atbildīgs par to, lai mūsu radītie atkritumi tiktu izmesti atbilstoši likumiem un normatīvajiem dokumentiem. Ja savus būvniecības atkritumus pats vedīsi uz kādu nelegālu vietu vai šim darbam nolīgsi komersantu, kas darbojas bez vajadzīgajām atļaujām, par vides piesārņošanu vari saņemt būtisku naudas sodu. Turklāt likums paredz arī iespēju konfiscēt transportlīdzekli, ar kuru piesārņojošās darbības ir veiktas. Esi atbildīgs pret sevi, līdzcilvēkiem un dabu!

Vai saņēmi atbildi uz savu jautājumu?

Mūsu klientu apkalpošanas centrs sniegs tev atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.