Infrastruktūras risinājumi

Pieteikties

Pusslēptie konteineri

CleanR daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem, nekustamo īpašumu objektu attīstītājiem un citiem klientiem piedāvā mūsdienīgu risinājumu – pusslēptos konteinerus atkritumu uzglabāšanai pazemē!

CleanR interesentiem piedāvā praktisku un konsultatīvu atbalstu konteineru izbūvē. Pusslēptie konteineri ir pieejami 1,3 m3, 3 m3 un 5 m3 tilpumu.

Konteineri ir piemēroti gan sadzīves atkritumu apsaimniekošanai, gan arī šķirotiem atkritumiem.

Lai vairāk uzzinātu par konteineru izbūves iespējām un risinājumiem, aicinām aizpildīt zemāk esošo pieteikuma formu un Mēs ar Tevi sazināsimies!

Pievienojies tiem iedzīvotājiem, kuri jau bauda tīru, ērtu un mūsdienīgu atkritumu izvešanas vietu.

Pusslēpto konteineru priekšrocības:

Aizņem mazāk vietas

Viens pusslēptais konteiners ietilpības ziņā aizstāj līdz pat 7 parastajiem virszemes konteineriem, tāpēc paliks vairāk vietas stāvvietām un zaļumiem. Konteinerā iespējams ievietot vairāk atkritumu, jo tie labāk sablīvējas.

Drošāki

Konteineri ir pasargāti no vēja, nokrišņiem un “kolekcionāriem”, drošāki pret zagļiem un demolētājiem, kā arī var būt slēdzami, novēršot svešo atkritumu nokļūšanu tajos.

Mierīgāki

Atkritumu izmešana ir mazāk trokšņaina. Tajos tiek uzkrāts lielāks apjoms, tāpēc atkritumu vedējam jābrauc retāk.

Skaistāki un tīrāki

Pusslēptie konteineri ir estētiskāki un ar izvēles iespējām virszemes daļas dizainā. Vāka konstrukcija novērš putnu un dzīvnieku iekļūšanu, arī smaku izdalīšanos. Atkritumi tiek uzkrāti izturīgos, ūdens necaurlaidīgos maisos, kas nepieciešamības gadījumā tiek mainīti.

Ceļ īpašuma vērtību

Infrastruktūra un labiekārtojuma līmenis ir TOP 3 parametrs, kas veido īpašuma vērtību. Uzlabojiet infrastruktūru un palieliniet sava īpašuma cenu!

Pieteikties pakalpojumam