Baldonē turpmāk atkritumu apsaimniekošanu nodrošinās “CleanR”; iedzīvotāji aicināti noslēgt līgumu

No 2023. gada 1. novembra Baldones pilsētā un Baldones pagastā par atkritumu apsaimniekošanu rūpēsies “CleanR”, tāpēc, lai nodrošinātu pakalpojumu nepārtrauktību, aicinām iedzīvotājus un uzņēmumus noslēgt jaunu līgumu par atkritumu apsaimniekošanu, saka uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valerijs Stankevičs.

“CleanR” tiesības nodrošināt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Baldones pilsētā un pagastā ieguva, iesniedzot saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu pašvaldības rīkotajā iepirkumā. Līgums par pakalpojumu nodrošināšanu Baldonē, tāpat kā pārējā Ķekavas novadā, kur “CleanR” rūpējas par atkritumu apsaimniekošanu kopš 2018. gada, būs spēkā līdz 2025. gada 30. maijam.

Lai arī turpmāk, mainoties atkritumu apsaimniekotājam, Baldones pilsētas un Baldones pagasta iedzīvotāji un uzņēmumi laikus un bez pārtraukuma saņemtu pakalpojumus, aicinām laikus noslēgt jaunu līgumu ar “CleanR”! To var ērti un ātri izdarīt pašapkalpošanās portālā vai mobilajā lietotnē manai.videi.lv. Tādējādi iedzīvotāji ietaupīs laiku, kas pavadīts ceļā, jo līgumu manai.videi.lv var noslēgt attālināti, atrodoties mājās vai birojā. Tas aizņems vien dažas minūtes laika.

Līguma sagatavošanu var pieteikt, arī zvanot uz tālruņa numuru 67111001 vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected], un tas tiks nosūtīts parakstīšanai uz klienta norādīto adresi kopā ar apmaksātu pasta aploksni. Viens parakstīts līguma eksemplārs jāievieto apmaksātajā aploksnē un jānosūta atpakaļ uz adresi “CleanR”, Vietalvas iela 5, Rīga, LV-1009.

Tāpat līguma noslēgšana klātienē no 5. līdz 30. oktobrim iespējama Baldones pilsētas pārvaldē, Pārupes ielā 3, Baldonē. To varēs izdarīt pirmdienās no plkst.8.00 līdz 17.00 un ceturtdienās no plkst.9.00 līdz 19.00.

Portālā vai mobilajā lietotnē manai.vide.lv klienti var ne tikai noslēgt līgumu, bet arī redzēt aktuālo atkritumu izvešanas grafiku, pieteikt vai atcelt atkritumu izvešanu, pieteikt papildu konteinera uzstādīšanu, saņemt un apmaksāt rēķinus, apskatīt atkritumu izvešanas vēsturi, kā arī pieteikt atgādinājuma saņemšanu par gaidāmo atkritumu izvešanu.

Lai iedzīvotājiem būtu ērtāk pierast pie jaunā atkritumu izvešanas grafika, pirmajā mēnesī “CleanR” sūtīs atgādinājuma īsziņu, kad tuvosies atkritumu izvešana.

“CleanR” Baldones pilsētā un Baldones pagastā nodrošinās sadzīves atkritumu, vieglā iepakojuma – papīra, plastmasas un metāla –, stikla, bioloģiski noārdāmo atkritumu, kā arī tekstila apsaimniekošanu. Vieglā iepakojuma, stikla un tekstila apsaimniekošana tiks nodrošināta bez maksas, bet maksa par bioloģiski noārdāmu atkritumu izvešanu būs par 20% lētāka nekā maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem no 2023. gada 1. novembra maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu būs 22,45 eiro (ar PVN) par vienu kubikmetru. Savukārt maksa par 0,24 kubikmetru ietilpības konteinera izvešanu, ko visbiežāk izmanto privātmāju iedzīvotāji, būs 5,38 (ar PVN) eiro.

Par “CleanR”

 “CleanR” ir vadošais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 75 gadu pieredzi, plašu un inovatīvu pakalpojumu klāstu, tas apkalpo teju pusmiljonu klientu visā Latvijā. “CleanR” ir Ilgtspējas indeksa platīna kategorijas uzņēmums, apliecinot risku un procesu vadības atbilstību labākajai praksei. “CleanR” ieguvis ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu, kas apliecina rūpes par darbinieku labbūtību. Uzņēmums ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”, kura uzņēmumi nodrošina vairāk nekā 40 vides pakalpojumu sadzīves un industriālo atkritumu apsaimniekošanā, otrreizējo materiālu šķirošanā un pārstrādē, kā arī telpu un pilsētvides uzkopšanas un namu apsaimniekošanas jomā.  

Papildu informācijai:  

Zane Plone

AS “CleanR Grupa” sabiedrisko attiecību vadītāja

E-pasts: [email protected]

Mob.tālr.: +371 28 627 003