“Eko dienas” Ķekavas novadā – iespēja bez maksas atbrīvoties no elektrotehnikas

Vides pakalpojumu uzņēmums “CleanR” sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldību 2022. gada 17. decembrī rīko “EKO dienu”, dodot iedzīvotājiem iespēju bez maksas atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas. Pieteikšanās no 6. līdz 13. decembrim.

Akcijā var piedalīties tikai tie Ķekavas novada iedzīvotāji, kuriem ir noslēgts līgums ar SIA “CleanR” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Akcijā bez maksas varēs nodot:
  • lielo sadzīves tehniku (ledusskapji, veļas mašīnas, elektriskās plītis, trauku mazgājamās mašīnas un līdzīga tehnika);
  • mazo sadzīves tehniku mikroviļņu krāsnis, blenderi, elektriskie svari, virtuves kombaini, kafijas automāti, putekļsūcēji, fēni, tējkannas un līdzīga tehnika);
  • baterijas un akumulatorus.

Iedzīvotājiem, kuri vēlas pieteikties bezmaksas elektrotehnikas izvešanai ir obligāti jāpiesakās no 6. līdz 13. decembrim (ieskaitot).

Privātmāju iedzīvotāji to var ātri un ērti izdarīt CleanR pašapkalpošanās portālā MANAI VIDEI manai.videi.lv sadaļā “Pieteikumi”, izvēloties apakšsadaļu “Akcijas pašvaldībā”, vai rakstot uz e-pastu [email protected]. E-pasta pieteikumā ir obligāti jānorāda adrese, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma līguma Nr. un aptuvenais elektropreču apjoms.

Savukārt, daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem elektrotehnikas izvešana jāpiesaka pie sava nama apsaimniekotāja līdz 13. decembrim.

Pieteiktās elektrotehnikas savākšana Ķekavas novadā notiks 17. decembrī, sākot no pulksten 7:00 rītā, tādēļ izvešanas dienā elektrotehnika obligāti jāizliek darbiniekiem pieejamā vietā ārpus privātīpašuma teritorijas vai pie atkritumu konteineriem dzīvokļu māju pagalmos.

ATGĀDINĀM!
  • Nolietotās elektropreces jānodod neizjauktā veidā!
  • Ja ir vairākas maza izmēra vienības, elektrotehniku vēlams ielikt kastē vai caurredzamā maisā.

Akcijā netiks pieņemti nekādi citu veidu atkritumi, tostarp netiks pieņemti sadzīves un lielgabarīta atkritumi, būvgruži (podi, vannas, palodzes, durvis, logi u. c. ražošanas atkritumi, kas radušies būvniecības procesā), automašīnu riepas un tamlīdzīgi.