Jūrmalā bez maksas izvedīsim savāktās lapas un zāli

12.10.2021

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pašvaldība sadarbībā ar vides pakalpojumu uzņēmumu “Clean R” no 18. oktobra līdz 15. novembrim rīkos rudenī kritušo lapu savākšanas akciju. Tajā iedzīvotāji varēs bez maksas nodot lapas un zāli, to izvešanu iepriekš piesakot.

Izvešana jāpiesaka laika posmā no 18. oktobra līdz 15. novembrim pašapkalpošanās portālā www.mans.cleanr.lv, vai rakstot uz e-pastu [email protected]. Pieteikumā obligāti  jānorāda sava adrese, tālruņa numurs un līguma par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu numurs, kā arī nododamo maisu skaits.

Lapas un zāle jāliek vienreizlietojamos atkritumu maisos (ne lielākos par 100 litriem), kā arī maisi ir rūpīgi jāaizsien. Maisus nedrīkst pārpildīt, lai paceļot tie nesaplīstu. Nav atļauts maisu izvietot ārpus sava īpašuma teritorijas vai ielu malās pirms pieteikuma apstiprināšanas.

Papildus iedzīvotājiem tiks nodrošināta iespēja, sākot no 18. oktobra, pašiem nogādāt un bez maksas nodot savākto lapu maisus“Clean R”apsaimniekotajā šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Jūrmalā, Ventspils šosejā 61, vai “Clean R” Jūrmalas klientu apkalpošanas centra pieņemšanas vietā Fabrikas ielā 11, darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00.

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā, Ventspils šosejā 61 – maisus pieņems:

  • pirmdienās no plkst. 15.00–19.00
  • otrdienās, ceturtdienās, sestdienās no plkst. 8.00–12.00
  • trešdienās, piektdienās no plkst. 12.00–16.00

Atkritumu izvešanu kontrolēs Īpašumu pārvaldes Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa sadarbībā ar Pašvaldības policiju, uzraugot neatļautu atkritumu izvietošanu ielu zaļajās zonās.