Rudens lapu akcija Jūrmalā

Jūrmalā bez maksas izvedīsim savāktās rudens lapas

14.10.2022

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pašvaldība sadarbībā ar vides pakalpojumu uzņēmumu “Clean R” nodrošinās iespēju bez maksas nodot savāktās koku lapas. Rudens lapu nodošanu varēs pieteikt no 17. oktobra līdz 14. novembrim.

No viena īpašuma – ne vairāk kā 80 maisu!

Savāktos rudens lapu maisus varēs pieteikt tikai vienu reizi un nodot ne vairāk par 80 maisiem. Atgādinām, ka viena maisa tilpums nedrīkst pārsniegt 100 litrus, kā arī maisi ir rūpīgi jāaizsien.

Kā pieteikt lapu izvešanu?
  1. Izvešana jāpiesaka laika posmā no 17. oktobra līdz 14. novembrim pašapkalpošanās portālā mans.cleanr.lv, vai rakstot uz e-pastu [email protected].
  2. Pieteikumā obligāti jānorāda sava adrese, tālruņa numurs un līguma numurs par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, kā arī nododamo maisu skaits un to atrašanās vieta.
  3. Savāktās koku lapas jāieliek vienreizlietojamos atkritumu maisos (ne lielākos par 100 litriem), maisi rūpīgi jāaizsien un tos nedrīkst pārpildīt, lai paceļot maisi nesaplīstu. Visiem maisiem jāatrodas vienā vietā, kas bija norādīta veicot pieteikumu.
  4. Vēršam uzmanību, ka maisos drīkst ievietot tikai savāktās koku lapas! Nav atļauts ievietot koku zarus un celmus.

Maisu izvietošana ārpus sava īpašuma teritorijas, ielu malās, pirms pieteikuma apstiprināšanas nav atļauta!

Ja savākts vairāk nekā 80 maisu, sākot no 17.  oktobra, tos iedzīvotāji varēs paši nogādāt un bez maksas nodot CleanR šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Jūrmalā, Ventspils šosejā 61, vai CleanR Jūrmalas klientu apkalpošanas centra pieņemšanas vietā Fabrikas ielā 11, darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00.

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā, Ventspils šosejā 61 – maisus pieņems:

  • pirmdienās no plkst. 15.00–19.00
  • otrdienās, ceturtdienās, sestdienās* no plkst. 8.00–12.00
  • trešdienās, piektdienās no plkst. 12.00–16.00

*Informējam, ka sestdienās šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā var veidoties rindas. Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, ka pie maisu nodošanas var nākties ilgāk uzgaidīt.

Atkritumu izvešanu kontrolēs Īpašumu pārvaldes Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa sadarbībā ar Pašvaldības policiju, uzraugot neatļautu atkritumu izvietošanu ielu zaļajās zonās.