Ķekavas novada iedzīvotāji aicināti bez maksas atbrīvoties no automobiļa riepām

Ķekavas novada iedzīvotāji no 2023. gada 30. oktobra līdz 25. novembrim aicināti bez maksas atbrīvoties no vieglā automobiļa riepām, nododot tās atkritumu apsaimniekotāja “CleanR” šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā, “Gurnicās”, Ķekavas pagastā.

Akcijas ietvaros viena persona, kurai ir derīga autovadītāja apliecība, šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā var nodot četras vieglā automobiļa riepas. Laukums ir atvērts otrdienās un ceturtdienās no plkst.9.00 līdz 13.00; trešdienās – no plkst.15.00 līdz 19.00; piektdienās – no plkst.13.00 līdz 17.00; sestdienās – no plkst.11.00 līdz 15.00.

Šķirošanas laukumā iedzīvotāji var nodot arī mājsaimniecībā radušos plastmasas, papīra u.c. iepakojumus, lielgabarīta atkritumus, bīstamos atkritumus, baterijas, elektrotehniku u.c.

Jautājumu gadījumā aicinām iedzīvotājus sazināties ar “CleanR”, zvanot uz tālruņa numuru 67111001 vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected].

Par “CleanR”

“CleanR” ir vadošais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 75 gadu pieredzi, plašu un inovatīvu pakalpojumu klāstu. “CleanR” ir Ilgtspējas indeksa platīna kategorijas uzņēmums, apliecinot risku un procesu vadības atbilstību labākajai praksei. “CleanR” ieguvis ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu, kas apliecina rūpes par darbinieku labbūtību. Uzņēmums ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”, kura uzņēmumi nodrošina vairāk nekā 40 vides pakalpojumu sadzīves un industriālo atkritumu apsaimniekošanā, otrreizējo materiālu šķirošanā un pārstrādē, kā arī telpu un pilsētvides uzkopšanas un namu apsaimniekošanas jomā.  

Papildu informācijai:  

Zane Plone

AS “CleanR Grupa” sabiedrisko attiecību vadītāja

E-pasts: [email protected]

Mob.tālr.: +371 28 627 003