Spodrības mēnesis Jūrmalā – aprīlī un maijā

01.04.2022

No 11. aprīļa līdz 13. maijam Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar vides pakalpojumu uzņēmumu “Clean R” rīko Spodrības mēnesi, kura laikā iedzīvotāji bez maksas varēs nodot lielgabarīta atkritumus.

Lielgabarīta atkritumus bez maksas varēs nodot tie Jūrmalas iedzīvotāji, kuriem ir noslēgts līgums ar vides pakalpojumu uzņēmumu SIA “Clean R” par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu – piesakot lielgabarīta atkritumu izvešanu, klienta līguma numurs būs obligāti jānorāda.

Kur pieteikt atkritumu izvešanu?

Šogad no 11. aprīļa līdz 25. aprīlim lielgabarīta atkritumu izvešanas pieteikumus pieņems vienotais sadzīves atkritumu apsaimniekotājs Jūrmalas valstspilsētas administratīvajā teritorijā SIA “Clean R”. Pieteikumus varēs pieteikt darba laikā:

  • pašapkalpošanās portālā mans.cleanr.lv, sadaļā Pieteikumi, izvēloties apakšsadaļu “Akcijas”
  • rakstot uz e-pasta adresi: [email protected]
  • vai zvanot pa tālruni 67111001

Piesakot atkritumu izvešanu, jānorāda līguma numurs par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, adrese, tālruņa numurs, kā arī lielgabarīta atkritumu daudzums un to veids. 

Iepriekš pieteiktos lielgabarīta atkritumus SIA “Clean R” savāks un aizvedīs laikā no 26. aprīļa līdz 12. maijam. Atkritumu izvešanu kontrolēs Īpašumu pārvaldes Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa sadarbībā ar pašvaldības policiju, kuras uzdevums ir uzraudzīt neatļautu atkritumu izvietošanu ielu zaļajās zonās. Iedzīvotāji ir aicināti, novietojot izvešanai paredzētos lielgabarīta atkritumus parūpēties, lai tie netiek novietoti pilsētas zaļajās zonās, kā arī netraucētu gājēju un autotransporta satiksmei.

Lielgabarīta atkritumi ir liela izmēra sadzīves atkritumi, kurus to izmēra dēļ nevar ievietot atkritumu konteinerā, piemēram, nolietots skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas mēbeles un to daļas u.tml.

Papildus šogad no 26. aprīļa līdz 12. maijam iedzīvotājiem tiks nodrošināta iespēja bez maksas nodot savāktās koku lapas, pašiem tās nogādājot SIA “Clean R” apsaimniekotajā dalīti vākto atkritumu pieņemšanas laukumā – Ventspils šosejā 61 Jūrmalā.

Jūrmalas laukuma darba laiks:

  • pirmdienās plkst. 15.00–19.00
  • otrdienās, ceturtdienās, sestdienās plkst. 8.00–12.00
  • trešdienās, piektdienās plkst. 12.00–16.00

Ja ir nepieciešamība izvest citus atkritumus, piemēram, būvgružus, elektrotehniku, bīstamos atkritumus (riepas, šīferis, eļļas) u.tml., aicinām sazināties ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju SIA “Clean R” rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 67111001, jo šie atkritumi tiek apsaimniekoti citā veidā un Spodrības mēneša akcijas laikā netiks izvesti bez maksas.

SIA “Clean R” Jūrmalas Klientu apkalpošanas centra (Fabrikas ielā 11) darba laiks: otrdienās no plkst. 08:30-17:00 (pārtraukums 12:00-12:30), ceturtdienās no plkst. 8:30-17:00 (pārtraukums 12:00-12:30).

Aicinām Jūrmalas pilsētas iedzīvotājus sakopt savus īpašumus un tiem piegulošās teritorijas!