AKTUĀLI

“Clean R”: esam gatavi izvest atkritumus pēc 15. septembra

10.09.2019

Informācija medijiem

Lai nodrošinātu pakalpojuma nepārtrauktību, kā arī neradītu vides riskus Rīgā, “Clean R” vadība apliecina, ka uzņēmums ir gatavs un darīs visu nepieciešamo, lai pēc 15. septembra pilsētā tiktu izvesti atkritumi.

 

“Mēs esam lielākais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums gan valstī, gan Rīgā. Jau šobrīd izvedam vairāk nekā 60% no kopējā apjoma Rīgā. Mūsu rīcībā ir 60 no 80 nepieciešamajām atkritumu izvešanas mašīnām un nepieciešamie cilvēkresursi. Rīgā strādājam jau vairāk nekā 70 gadus. Esošā situācija nav nekas neatrisināms – tiekot galā ar juridiskiem jautājumiem, esam gatavi nekavējoties sākt gatavoties tam, lai svētdien izvestu atkritumus Rīgā,” norāda "Clean R" izpilddirektors Valerijs Stankevičs.

 

Par "Clean R"
"Clean R" ir vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 1300 darbiniekus un nodrošina plašāko reģionā pieejamo vides pakalpojumu klāstu. Klientu skaits pārsniedz 30 000. "Clean R" piedāvā gandrīz 40 pakalpojumus tādās jomās kā atkritumu apsaimniekošana, privāto un publisko īpašumu uzturēšana, tostarp telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšana, labiekārtošana, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana.