Clean R ir vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā ar vairāk nekā 1300 darbiniekiem, plašāko reģionā pieejamo vides pakalpojumu klāstu atkritumu apsaimniekošanā, privāto un publisko īpašumu iekštelpu un teritoriju uzkopšanā, kā arī ceļu ikdienas uzturēšanā. Pakalpojumu nodrošināšanai Clean R būtisku uzsvaru liek uz modernu tehnoloģiju un inovatīvu risinājumu ieviešanu, ko novērtē vairāk nekā 50 000 klientu visā Latvijā.

186 000 tonnu

pārstrādei izvestu atkritumu gadā

1 300 darbinieku

nodrošina vairāk nekā 40 pakalpojumu

50 000 klienti

visā Latvijā apmierināti ar saņemto servisu

Clean R ar vairāk kā 1300 darbiniekiem, plašāko reģionā pieejamo vides pakalpojumu klāstu un 50 000 klientu ir vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā. Kopš 2014. gada Clean R ir 100% Latvijas kapitāla kompānija. 2018. gadā uzņēmums strādāja ar 33,2 miljoni eiro apgrozījumu un 3,5 miljoni eiro peļņu. Clean R piedāvā gandrīz 40 pakalpojumus tādās pamatdarbības jomās kā atkritumu apsaimniekošana, privāto un publisko īpašumu uzturēšana, tostarp telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšana, labiekārtošana, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana.

Rūpes par vidi

Katru dienu ar savu darbu gādājam par tīru vidi kā mazā birojā, tā lielā ražošanas uzņēmumā, pašvaldībā un Latvijā kopumā. Investējot modernos risinājumos un savā komandā, esam uzticams un zinošs partneris visos vides pakalpojumos no atkritumu apsaimniekošanas līdz teritoriju un telpu uzturēšanai, no praktiskiem darbiem līdz vides izglītības risinājumiem, kas uz vides saudzēšanu virza sabiedrību kopumā.

Profesionalitāte un labi organizēti procesi

Godīga konkurence, caurspīdīgi iepirkumi un kvalitatīvi piedāvājumi ir mūsu standarts sadarbībai, ko praktiski īsteno kompetenti, profesionāli un uz izaugsmi vērsti darbinieki. Strādājot vienotā komandā ar savu atbildību un profesionalitāti ik dienu virzāmies uz uzņēmuma, klientu un sabiedrības mērķu sasniegšanu.

Komanda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas mattis odio nisi, eu bibendum sapien ornare vel. Nulla eu pulvinar neque. Duis suscipit pretium tortor ac scelerisque.

CleanR komanda

220 000 atrisinātu

klientu jautājumu gadā zvanos un sarakstēs

58 500 izdzertu

kafijas krūzīšu gadā enerģiskam darbam

12 000 ziedos

apstādīti kvadrātmetri pilsētās un parkos

Piesakies komandā

Clean R piedāvā darba iespējas uzņēmuma administrācijā, teritoriju un telpu uzkopšanas, atkritumu šķirošanas un apsaimniekošanas jomā gan Rīga, gan Latvijas reģionos

Vairāk par darba iespējām, aicinām ielūkoties sadaļā "Vakances"

buvniecibas atkritumi

Iepirkumi/projekti

Clean R iepirkumi tiek organizēti Mercell elektroniskajā iepirkumu sistēmā. Šobrīd aktuālos iepirkumus atradīsiet šeit

Skatīt vairāk