Baneris

Clean R ir vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā ar vairāk nekā 1300 darbiniekiem, plašāko reģionā pieejamo vides pakalpojumu klāstu, nodrošinot gandrīz 40 pakalpojumu veidus tādās pamatdarbības jomās kā atkritumu apsaimniekošana, privāto un publisko īpašumu uzturēšana, tostarp telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšana, labiekārtošana, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana. Pakalpojumu nodrošināšanā Clean R būtisku uzsvaru liek uz modernu tehnoloģiju un inovatīvu risinājumu ieviešanu, ko novērtē vairāk nekā 50 000 klientu visā Latvijā.

186 000 tonnu

pārstrādei izvestu atkritumu gadā

1 300 darbinieku

nodrošina vairāk nekā 40 pakalpojumu

50 000 klienti

visā Latvijā apmierināti ar saņemto servisu

Clean R ir 100% Latvijas kapitāla kompānija. 2019. gadā uzņēmums strādāja ar 43,8 miljonu eiro apgrozījumu un 3,1 miljonu eiro peļņu. Mūsu kvalitātes, vides, darba drošības un enerģijas vadības sistēmas atbilst starptautiskajiem standartiem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 un ISO 50001:2018, ko apliecina Bureau Veritas Latvia piešķirtie sertifikāti. Visas pārvaldības sistēmas tiek nepārtraukti pilnveidotas, nodrošinot uzņēmuma ilgtspējīgu un efektīvu darbību.

Rūpes par vidi

Katru dienu ar savu darbu gādājam par tīru vidi kā mazā birojā, tā lielā ražošanas uzņēmumā, pašvaldībā un Latvijā kopumā. Investējot modernos risinājumos un savā komandā, esam uzticams un zinošs partneris visos vides pakalpojumos no atkritumu apsaimniekošanas līdz teritoriju un telpu uzturēšanai, no praktiskiem darbiem līdz vides izglītības risinājumiem, kas uz vides saudzēšanu virza sabiedrību kopumā.

Profesionalitāte un labi organizēti procesi

Godīga konkurence, caurspīdīgi iepirkumi un kvalitatīvi piedāvājumi ir mūsu standarts sadarbībai, ko praktiski īsteno kompetenti, profesionāli un uz izaugsmi vērsti darbinieki. Strādājot vienotā komandā ar savu atbildību un profesionalitāti ik dienu virzāmies uz uzņēmuma, klientu un sabiedrības mērķu sasniegšanu.

Komanda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas mattis odio nisi, eu bibendum sapien ornare vel. Nulla eu pulvinar neque. Duis suscipit pretium tortor ac scelerisque.

CleanR komanda

220 000 atrisinātu

klientu jautājumu gadā zvanos un sarakstēs

58 500 izdzertu

kafijas krūzīšu gadā enerģiskam darbam

12 000 ziedos

apstādīti kvadrātmetri pilsētās un parkos

Piesakies komandā

Clean R piedāvā darba iespējas uzņēmuma administrācijā, teritoriju un telpu uzkopšanas, atkritumu šķirošanas un apsaimniekošanas jomā gan Rīga, gan Latvijas reģionos

Vairāk par darba iespējām, aicinām ielūkoties sadaļā "Vakances"

buvniecibas atkritumi

Iepirkumi/projekti

Clean R iepirkumi tiek organizēti ievērojot iepirkumu pamatnostādnes Mercell elektroniskajā iepirkumu sistēmā. Šobrīd aktuālos iepirkumus atradīsiet šeit.

Skatīt vairāk