Ar “Clean R” atbalstu Latvijas pludmales volejbola junioru duets piesaka nopietnas ambīcijas pieaugušo konkurencē

26.05.2021

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” ir kļuvis par Latvijas junioru izlases pludmales volejbola dueta Arda Daniela Bedrīša un Artūra Rinkeviča atbalstītāju. Uzņēmums palīdzēs puišiem piedalīties Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) Pasaules tūres posmos un Latvijas čempionātā.

Daļu šīs sezonas mērķu Artūrs Rinkevičs un Ardis Daniels Bedrītis jau ir sasnieguši, jo 16. maijā viņi izcīnīja sudraba medaļu Bādenē notikušajā Eiropas U-22 čempionātā un līdz ar to iekļuva Latvijas Olimpiskajā vienībā. Latvijas pludmales volejbolistu duets startē kvalifikācijā FIVB Pasaules tūres četrzvaigžņu turnīrā, kas no 26. līdz 30. maijam notiek Sočos, Krievijā.

“Mēs priecājamies par katru sasniegumu, taču “uz lauriem nesēžam” un izvirzām sev arvien jaunus mērķus. Kā sparinga partneri Latvijas pludmales volejbola vadošajiem duetiem, esam daudz mācījušies un kāpinājuši savu meistarību. Mēs koncentrējamies darbam, lai šosezon iekļūtu Pasaules tūres vienzvaigžņu un divzvaigžņu turnīra pamatsacensībās un Latvijas čempionātā izcīnītu vietu labāko trijniekā. “Clean R” atbalsts ceļu pretim jaunām virsotnēm būtiski atvieglo,” atzīst Artūrs Rinkevičs un Ardis Daniels Bedrītis.

“Clean R” norāda, ka ir viegli sākt sadarbību ar kādu, kas gadiem mērķtiecīgi strādājis, lai virzītos un priekšu un aizvien izvirzītu sev jaunus, ambiciozus mērķus. Jau līdz šim pludmales volejbola duets ir sasniedzis daudz, kļūstot par Latvijas junioru izlases vadošo pāri. “Clean R” ir gandarīts sniegt atbalstu, lai palīdzētu sasniegt arī jaunus mērķus pieaugušo konkurencē.