CleanR rubrika

“Clean R” aicina: pasaki “Paldies!” tiem, kas katru TAVU dienu vērš labāku un ērtāku!

12.04.2022

Aprīlis tradicionāli ir spodrības mēnesis, kad mēs vairāk laika pavadām ārā, aktīvāk sākam talkot, tīrīt un rūpēties par kārtību savā mājā, dārzā, birojā. Šoreiz aprīlī mēs – “Clean R” – aicinām pamanīt tos cilvēkus, kas tīra, kopj un spodrina katru dienu visa gada garumā, gādājot par to, lai mūsu ikdiena būtu vieglāka, tīrāka un sakoptāka.

Atceries, ielas pašas nekļūst tīras, puķes pašas nesāk ziedēt dobēs, kafijas krūzīte pati nenomazgājas un veikala telpas pašas neizmazgājas. Pamani cilvēku sev līdzās, kas katru dienu gādā par to, lai tava diena būt vieglāka un pasaki viņam “Paldies!” savos sociālajos tīklos, lietojot tēmturi #PaldiesDaritajiem.

Mēs sakām “Paldies!” saviem cilvēkiem – sētniekiem, dārzniekiem, apkopējiem, ielu uzturētājiem, atkritumu izvedējiem, šķirotājiem, virpotājiem, mehāniķiem un daudziem citiem, kas kārtīgi darot savu darbu, daudziem nemanot parūpējas par to, lai ielas un telpas būtu tīras, puķu dobes ziedošas, zāle nopļauta, bet atkritumi – izvesti un nogādāti tālākai pārstrādei. Šķietami mazos, bet sakoptai videi un ērtākai ikdienai tik būtiskos darbus aicinām pamanīt arī jūs un aicinām pateikt “Paldies!” tiem, kas dara.

Ne viens vien no tiem, kas būs saņēmuši savu “Paldies!” jūsu sociālajos tīklos kļūs par “Bez Tabu” rubrikas “Paldies darītājiem!” stāstu varoņiem, dāvanā saņemot arī garšīgos gurķus un tomātus no “Getliņi EKO”. Bet pašiem darītājiem, visticamāk vērtīgāks novērtējums būs tieši Tavs “Paldies!”. Tāpēc aicinām pateikt “Paldies!” tam cilvēkam, kas katru dienu gādā, lai TAVA diena būtu tīrāka, vieglāka un ērtāka.

  • Dalies ar bildēm, video un stāstiem savos sociālajos tīklos pievienojot tēmturi #PaldiesDaritajiem.

Stāstu sēriju “Paldies darītājiem!”, skaties Bez tabu sākot ar 12.aprīli!