“Clean R” “Atbildīga biznesa nedēļa” konferencē dalīsies pieredzē, kā tehnoloģijas palīdz radīt pozitīvu klientu un darbinieku mijiedarbību ilgtermiņā

14.06.2022

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” kā Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta partneris piedalās tā organizētajā “Atbildīga biznesa nedēļa”visvairāk gaidītajā pasākumā “Atbildīgu ideju tirgus 2022”, kas norisināsies jau šī gada 14. jūnijā plkst. 9.30. Pasākumā uzņēmēji dalīsies ar ilgtspējīgu attīstību saistītām iniciatīvām organizācijās  un iedvesmojošiem pieredzes stāstiem, tostarp “Clean R” pastāstīs, kā klientu apkalpošanas koncepta maiņai par pamatu izmantotas digitālo tehnoloģiju iespējas.

Lai gūtu panākumus, ir būtiski stratēģiski izvērtēt, kā efektīvi aptvert visas digitālo tehnoloģiju sniegtās iespējas, kā arī domāt par risinājumiem ilgtermiņā. Šobrīd tādi jēdzieni kā “biznesa procesu optimizēšana” vai “klientu pieredzes uzlabošana” uzņēmēju ikdienā ir ienākuši uz palikšanu. Par to, kā tehnoloģiju un darbinieku mijiedarbība nodrošina ilgtspējīgu apmierinātību gan klientos, gan darbiniekos, “Atbildīgu ideju tirgus” konferencē pastāstīs “Clean R” Klientu apkalpošanas departamenta vadītājs Reinis Zarāns.

Šogad “Atbildīgu ideju tirgus” tīklošanās pasākumā tiks pievērsta uzmanība iniciatīvām, kas ļauj ne vien uzlabot darba vidi, bet arī samazināt produktu un pakalpojumu ietekmi uz vidi un sekmēt klientu, piegādātāju, kā arī plašākas sabiedrības atbildību.

“Atbildīgu ideju tirgus 2022” organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts sadarbībā ar European Agency for Safety and Health at Work (EU-OSHA) pārstāvniecību Latvijā, Valsts darba inspekciju un Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā (EEN). Izpratni par atbildīgu biznesu palīdz veicināt “Clean R”, “Latvenergo” un “Swedbank”.