Clean R e-veikalā pieejami jauni risinājumi parocīgai atkritumu šķirošanai dzīvoklī un dārzā

20.07.2022

Tagad Clean R e-veikals papildināts ar jauniem risinājumiem ērtākai BIO atkritumu šķirošanai un sava komposta radīšanai. Jaunie šķirošanas risinājumi paredzēti, lai ikviens interesents varētu viegli un ērti šķirot visur – arī dzīvoklī un birojā.

Clean R saviem klientiem piedāvā īpaši izstrādātus un mazos šķirošanas konteinerus virtuves atkritumiem. Tie ir funkcionāli un kompakti novietojami arī mazā virtuvē, neaizņemot lieku vietu. Mazais konteiners lieliski izmantojams ēdienu pārpalikumiem (mizām, serdēm, kauliņiem), kas pēc maltītes pagatavošanas ērti nogādājami līdz konteineram pagalmā vai piemājas kompostam.

Privātmāju iedzīvotājiem piedāvājam iegādāties plastmasas kompostēšanas kastes, kuras ir ērti lietojamas, jo tās tiek piegādātas izjauktā veidā, bet ir viegli transportēt un kasti salikt kopā tur, kur to ir paredzēts novietot. Šādas plastmasas komposta kastes nodrošinās optimālu mitruma režīmu, jo ir izturīgas pret ultravioleto starojumu, nokrišņiem un temperatūras svārstībām. Kompostē atkritumus higiēniskāk un izvairies no dažādiem nevēlamiem “viesiem”, kas vaļējas kastes gadījumā uz kompostu var doties kā uz maltītes vietu!

Atgādinām, ja vēlies savā mājas pagalmā šķirot virtuves un dārza jeb – bioloģiski noārdāmos atkritumus, šāda veida atkritumiem ir arī pieejams brūnais bio konteiners. Savukārt, stikla iepakojumam (stikla pudelēm un burkām) ir paredzēts zaļas krāsas konteiners, bet dzeltenais konteiners ir paredzēts papīra, plastmasas un metāla iepakojumam (papīrs, kartons, pudeles, vāciņi, skārdenes utt.). Lai atsvaidzinātu zināšanas par un ap šķirošanu, aicinām apskatīt elektroniski pieejamo bukletu “Viegli šķirot pareizi!”, kurš pieejams šeit.

Katrs interesents, reģistrējoties Clean R e-veikala platformā vai Clean R klienti autorizējoties savā mans.cleanr.lv profilā, var piekļūt Clean R interneta veikalam, kurā piedāvāto produktu un pakalpojumu klāsts turpina palielināties teju katru nedēļu. Jau tagad piedāvājam risinājumus, kas atkritumus ļaus ērti šķirot ne tikai savā dzīvoklī un virtuvē, bet arī birojā. Tā uzņēmumiem piedāvājam iegādāties atkritumu šķirošanas kastes, kuras ērti var novietot ofisa telpās, lai arī birojos nodrošinātu atkritumu šķirošanas iespējas saviem darbiniekiem. Kopā ir trīs veidu kartona atkritumu tvertnes jeb Eko kastes – viena no tām ir paredzēta plastmasas iepakojumam, otra stikla iepakojumam, bet trešā ir paredzēta papīram un kartonam. Mazāka izmēra kaste ir paredzēta biroja papīram, bet vēl viena – izlietotajām baterijām. Piedāvāto produktu un pakalpojumu klāstu ir iespējams apskatīt šeit.