Clean R iegūst “Ilgtspējas indeksa 2020” zelta kategoriju

12.06.2020

Ik gadu “Ilgtspējas indeksā” piedalās aptuveni 100 dažādu nozaru pārstāvju, un šogad vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” ierindojās zelta kategorijas nominantu vidū. “Ilgtspējas indeksa 2020” rezultāti parāda, ka pastiprināta vērība dalībnieku vidū šogad tika pievērsta vides jautājumiem, kas savukārt uzņēmumam “Clean R” jau vairākus gadus ir viens no attīstības procesa būtiskiem elementiem. 

“Strādājot ikdienā, visi “Clean R” darbinieki iegulda savus spēkus, lai mēs visi kā komanda sasniegtu jaunus mērķus. Mēs esam gandarīti, ka vairāku gadu laikā ieguldītais darbs tieši pērn mums nesa “Ilgtspējas indeksa” sudraba kategoriju, bet šogad – godpilno zeltu. Vēlos teikt lielu paldies visiem mūsu darbiniekiem par ieguldījumu,” savai komandai pateicas Guntars Levics, “Clean R” valdes loceklis.

“Ilgtspējas indekss” ir stratēģisks vadības instruments, kura ietvaros pēc starptautiski atzītas metodoloģijas tiek vērtēti organizāciju risku un procesu vadības principi. Šī novērtējuma rezultāti liecina, ka vienpadsmit tā pastāvēšanas gadu laikā Latvijas organizāciju izpratne par atbildīga biznesa principiem ir būtiski augusi. 

Līdzās “Clean R” zelta kategorijā ir tādi uzņēmumi un organizācijas kā “ATEA Global Services”, Attīstības finanšu institūcija “Altum”, “Ergo Insurance SE Latvijas filiāle”, “Ergo Life Insurance SE Latvijas filiāle”, “Grifs AG”, Latvijas Jūras administrācija, Latvijas Televīzija, “LDz Ritošā sastāva serviss”, “Liepājas enerģija”, “Liepājas RAS”, “Maxima Latvija”, “Valsts nekustamie īpašumi”, Vidzemes slimnīca un “ZAAO”.