aicinam klientus

“Clean R” nodrošinās klientu apkalpošanu klātienē “zaļajā režīmā”

11.10.2021

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” no pirmdienas, 2021. gada 11. oktobra, pakalpojumus klātienē sniedz tikai “zaļajā režīmā”. Tas nozīmē, ka pakalpojumus klātienē var saņemt klienti tikai ar vakcinācijas sertifikātiem, tāpat kā sertifikāti ir 100% visiem darbiniekiem, kas klientus klātienē apkalpos. Klientu apkalpošanas centros ieeja ir tikai ar sejas maskām. Klienti, kuriem nav vakcinācijas sertifikāta, var izmantot iespēju ātri un ērti atrisināt vajadzību “Clean R” pašapkalpošanās portālā mans.cleanr.lv.

Klātienes apmeklējumam nepieciešams iepriekš pieteikties pašapkalpošanās portālā mans.cleanr.lv vai rakstot e-pastu uz [email protected].Ierodoties klientu apkalpošanas centrā, līdzi būs jābūt personu apliecinošam dokumentam (pase vai ID karte) un derīgam vakcinācijas sertifikātam. Apmeklējot klientu apkalpošanas centrus, apmeklētājiem ir jābūt piesardzīgiem un atbildīgiem, un jāievēro visi valstī noteiktie piesardzības pasākumi – vilkt sejas masku, ieturēt divu metru distanci no citiem cilvēkiem, dezinficēt rokas, ievērot respiratoro higiēnu un citus nosacījumus savai un apkārtējo drošībai. Iedzīvotāji nedrīkst apmeklēt “Clean R” lientu apkalpošanas centrus, ja ir elpceļu slimības pazīmes, kā arī ja noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija.

Pašapkalpošanās portālā mans.cleanr.lv sev ērtā laikā un vietā var apskatīt un slēgt līgumus, pievienot papildu pakalpojumus, pievienot papildu adreses, samaksāt rēķinus, kā arī vienuviet iegūt nepieciešamo informāciju par atkritumu apsaimniekošanu. Klienti īpaši novērtē iespēju apskatīt atkritumu izvešanas grafiku, atcelt un pieteikt izvešanu, kā arī izsekot līdzi pakalpojumu vēsturei, ērti apskatot, kad atkritumi ir izvesti. Savukārt gadījumā, ja konteiners nav izvests, portālā var saņemt informāciju par iemesliem. Tie vienmēr tiek arī dokumentēti fotogrāfijās, lai varētu klientam apliecināt, kādēļ nebija iespējams nodrošināt pakalpojumu.

 “Clean R” klientu apkalpošanas centri atrodas Rīgā Vietalvas ielā 5 un Mellužu ielā 17, kā arī Jūrmalā Fabrikas ielā 11.