“Clean R” saņem zelta kategorijas apbalvojumu “Ilgtspējas indeksā”

15.06.2021

Zelta kategorijas godalga apliecina “Clean R” atbildīgu rīcību attiecībās ar klientiem, sadarbības partneriem un sabiedrību, attieksmē pret apkārtējo vidi, kā arī uzņēmuma darbības atklātību un caurskatāmību. “Ilgtspējas indeksā” “Clean R” piedalās kopš 2019. gada, kurā saņēma sudraba kategorijas apbalvojumu, savukārt pērn – zelta kategorijas apbalvojumu.    

“Mūsu darbības pamatā ir ilgtermiņa perspektīva, gan domājot par “Clean R” zaļo kursu vides ilgtspējā, gan attiecībās ar mūsu klientiem, sadarbības partneriem, darbiniekiem un sabiedrību. Tā ir māksla rūpēties par jau sasniegto un īstenot arvien jaunas iniciatīvas, lai pilnveidotos un sniegtu ieguldījumu sabiedrības, nozares un valsts attīstībā. Mēs sākam ar sevi, lai iedvesmotu ar piemēru, un apzināmies, ka vēl ir ļoti daudz jomu, kurās augt,” uzsver Guntars Levics, “Clean R” valdes loceklis.

“Ilgtspējas indekss” ir stratēģisks vadības instruments, kura ietvaros pēc starptautiski atzītas metodoloģijas tiek vērtēti organizāciju risku un procesu vadības principi. “Tika izvērtēts ne tikai paveiktais attiecībā uz darba vidi, apkārtējo vidi, savu piegādes ķēdi un publiski pieejamā informācija par attieksmi pret klientiem un darbiniekiem, bet arī ieguldījums nozares un valsts attīstībā, kā arī uzņēmuma nākotnes plāni,“ norāda Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) valdes locekle Dace Helmane.

Minimālo “Ilgtspējas indeksa” slieksni 2021.gadā sasniedza 67 organizācijas. Līdzās “Clean R” zelta kategorijā ir tādi uzņēmumi un organizācijas kā “AE Partner”, “ATEA Global Services”, “Conexus Baltic Grid”, “Eco Baltia vide”, “Ergo Insurance SE Latvijas filiāle”, “Ergo Life Insurance SE Latvijas filiāle”, “Grifs AG”, Latvijas dzelzceļš, Latvijas Televīzija, Omniva, Paulig Coffee Latvia, Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca, Vidzemes slimnīca un “ZAAO”.