CleanR

“Clean R” sniedz koordinētu un mērķētu atbalstu Ukrainai

Reaģējot uz Krievijas izraisīto karu Ukrainā, vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” kopš agresijas pirmajām dienām ir sniedzis koordinētu un praktisku palīdzību Ukrainai, ir pārtraucis jebkāda veida sadarbību ar Krievijas un Baltkrievijas uzņēmumiem, un sadarbībā ar oficiālajām Ukrainas atbalsta organizācijām, turpina palīdzēt arī šodien.

“Clean R” kā atbalsta un palīdzības sniedzējs ir reģistrējies Latvijas valsts apstiprinātajos oficiālajos kanālos:

  • Ārlietu ministrijas izsludinātajā, kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” interneta vietnē www.palidziukrainai.lv
  • Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un kustības “Viegli Palīdzēt” sadarbībā valsts pārvaldes un nevalstiskajām organizācijām izveidotajā anketā
  • Interneta vietnē ej.uz/Ukrainai

Tāpat “Clean R” ir reģistrējies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā aptaujā, izsludinot vakances, lai nepieciešamības gadījumā spētu nodrošināt darbu Ukrainas bēgļiem.

“Šīs ir oficiālas platformas, kas koordinētā darbā apzina Ukrainas vajadzības un nodrošina iespējami efektīvāko palīdzību. Aicinām ikvienu savu darbu koordinēt caur oficiālajām organizācijām, lai Ukrainai veltītā palīdzība sasniegtu savu mērķi – Ukrainas aizstāvjus un iedzīvotājus, neiesprūstot uz pārpildītām robežām,” aicinot uz vienotību teic “Clean R” valdes locekle Linda Rirdance.

Atbilstoši oficiālo Latvijas organizāciju pieprasījumam, “Clean R” sniedz mērķētu palīdzību.