CleanR diskusija Nauda miskastē

Diskusijā “NAUDA MISKASTĒ. Eksperiments atklāj, cik izmetam” eksperti skaidro, kā sekmēt atkritumu šķirošanu

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” sadarbībā ar SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” īstenojis unikālu, Latvijā nebijušu eksperimentu, mēneša garumā pāršķirojot nejauši izvēlēta Rīgas nama sadzīves atkritumu konteineru saturu, lai veiktu precīzu aprēķinu, cik daudz naudas cilvēki izsviež atkritumos, tos nešķirojot.

Eksperimenta rezultāti ir satraucoši! Aicinām noskatīties diskusiju, kurā Vides pakalpojumu uzņēmuma “Clean R” valdes loceklis Guntars Levics, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” Ronalds Neimanis vērtē, vai obligāts dzeltenais konteiners pie mājas, sekmē šķirošanas paradumus?

Diskusijā piedalās arī LU profesors, sociālantropologs Ivars Austers, kas atklāj to, kādi ir pārmērīga patēriņa psiholoģiskie un sociālie aspekti, savukārt sociālo tīklu personība, mamma un veselīga dzīvesveida entuziaste Laura Grēviņa dalās savas ģimenes pieredzē un padomos, kā samazināt izmaksas, mazinot patēriņu.

Vairāk praktisku ieteikumus un padomus, ko likt lietā katram no mums meklē kampaņas “Clean R” un “Eko rija” sociālās kampaņas “Nenoroc nākotni mēslos” interneta vietnē www.nenoroc.lv.