“Eko dienā” Carnikavā varēs bez maksas nodot automašīnu riepas

15.11.2021

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” sadarbībā ar Carnikavas Komunālservisu 2021. gada 4. decembrī organizē “Eko dienu” Carnikavas pagastā, kurā no iedzīvotāju adresēm bez maksas savāks vieglo automašīnu riepas. “Clean R” klienti, ar spēkā esošu līgumu, var bez maksas nodot līdz 4 riepām (diametrā līdz 1,4m). Netiks pieņemtas riepas ar diskiem, kā arī riepas no smagās tehnikas. “Eko dienas” mērķis ir atbalstīt iedzīvotāju centienus sakārtot īpašumus un izskaust iespēju, ka atkritumi nonāk vidē.

Privātmāju iedzīvotājiem riepu izvešana iepriekš jāpiesaka līdz 26. novembrim, rakstot uz [email protected] vai aizpildot pieteikumu “Clean R” pašapkalpošanās portālā mans.cleanr.lv. Piesakot izvešanu, ir jānorāda adrese, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma līguma Nr. un riepu skaits. Savukārt daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem līdz 26.novembrim jāvēršas pie sava nama apsaimniekotāja, jo tikai līgumslēdzējs var pieteikt izvešanu “Clean R”.

4.decembra rītā līdz plkst. 8.00 riepas jānovieto pieejamā vietā ārpus privātīpašuma teritorijas vai pie atkritumu konteineriem dzīvokļu māju pagalmā tā, lai tām varētu piekļūt ar speciālo transportu. Riepas aizvedīs dienas laikā.

Noskaties, kā pašapkalpošanās portālā mans.cleanr vari pieteikties akcijai