Inčukalna pagasta šķiroto atkritumu laukumā bez maksas varēs nodot  liela izmēra atkritumus

Šā gada 31. maijā un 1. jūnijā Inčukalna pagasta šķiroto atkritumu laukumā, Planupes ielā, norisināsies bezmaksas  liela izmēra atkritumu savākšanas akcija, kuru organizē Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar vides pakalpojumu uzņēmumu CleanR, informēja CleanR sadzīves atkritumu apsaimniekošanas departamenta vadītāja Liene Rumpane.

Akcijā iedzīvotāji ir aicināti nodot visa veida liela izmēra atkritumus, kuri nav bīstami, taču savā lielā un nestandarta izmēra dēļ neietilpst ikdienā izmantotajā atkritumu konteinerā. Piemēram, mēbeles, skapīši, gultas, krēsli, datora krēsli, dīvāni, matrači un citas mēbeļu daļas, paklāji, bērnu ratiņi, gludināmie dēļi un citi.

Vēršam uzmanību, ka automašīnu riepas, nolietota elektrotehnika vai būvgruži nav klasificējami kā liela izmēra atkritumi un akcijas laikā bez maksas netiks pieņemti, tos var nodot šķiroto atkritumu laukumā ierastajā kārtībā.

Liela izmēra atkritumus Inčukalna pagasta šķiroto atkritumu laukumā, Planupes ielā, trešdien, 31. maijā, varēs nodot no plkst. 15.00 līdz plkst. 19.00, bet ceturtdien, 1. jūnijā, no plkst. 10.00 līdz 17.00.

“Šo akciju organizējam, lai rūpētos ar iedzīvotājiem par vides tīrību, proti, lai šie atkritumi nenonāktu mežā, grāvmalē vai jebkurā citā tiem neiederīgā vietā. Tomēr visupirms mēs aicinām cilvēkus savā ikdienā samazināt atkritumu daudzumu gan apdomīgi iepērkoties, gan pārliecinoties, vai izmetamā lietā kādam var būt vēl noderīga. Galu galā ne viss, kas salūzis ir jāmet ārā, – vērtīgas, bet salauztas lietas, aicinām labot,” uzsvēra Rumpane.

Par  “CleanR”  

  

SIA “CleanR” ir vadošais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 75 gadu pieredzi, plašu un inovatīvu pakalpojumu klāstu, tas apkalpo teju pusmiljonu klientu visā Latvijā. “CleanR” ir Ilgtspējas indeksa platīna kategorijas uzņēmums, apliecinot risku un procesu vadības atbilstību labākajai praksei. “CleanR” ir ieguvis ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu, kas apliecina rūpes par darbinieku labbūtību. SIA “CleanR” ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”, kura uzņēmumi nodrošina vairāk nekā 40 vides pakalpojumu sadzīves un industriālo atkritumu apsaimniekošanā, otrreizējo materiālu šķirošanā un pārstrādē, kā arī telpu un pilsētvides uzkopšanas un namu apsaimniekošanas jomā.