Jūnijā Ikšķiles un Tīnūžu pagastos “Eko dienā” iedzīvotāji bez maksas varēs nodot elektrotehniku, makulatūru, stiklu un tekstilu.

Vides pakalpojumu uzņēmums “CleanR” 2023. gada 13.jūnijā rīko “EKO dienu”, dodot iespēju iedzīvotājiem bez maksas atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas makulatūras, stikla iepakojuma un tekstila, kas salikts maisos. Iedzīvotājiem, kas vēlas izmantot akciju, obligāti iepriekš jāpiesakās.

Ikšķiles un Tīnūžu pagastu iedzīvotājiem, kuriem ir noslēgts līgums ar CleanR par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, tiek organizēta “EKO diena”. Šogad akcijā bez maksas tiks izvesta nolietotā elektrotehnika, makulatūra, stikla iepakojums – pudeles un burkas, kā arī pašiem vairs nevajadzīgais, bet lietošanai vēl derīgs tekstils. Būtiski – jebkāda cita veida atkritumi – riepas, lielgabarīta, būvniecības vai cita veida atkritumi akcijā pieņemti netiks!

“EKO dienā” bez maksas varēs nodot:

lielo sadzīves tehniku (ledusskapji, veļas mašīnas, elektriskās plītis, trauku mazgājamās mašīnas un līdzīga tehnika);

mazo sadzīves tehniku (mikroviļņu krāsnis, blenderi, elektriskie svari, virtuves kombaini, kafijas automāti, putekļsūcēji, fēni, tējkannas un līdzīga tehnika);

makulatūru (sausu, pašiem nevajadzīgu aprakstītu rakstāmpapīru, vecus katalogus, bukletus, avīzes, žurnālus, grāmatas, papīra iesaiņojumus un līdzīgus papīra izstrādājumus);

stikla iepakojumu (burkas un pudeles. Būtiski – logu stikls, spoguļi, trauki un līdzīgi stikla izstrādājumi EKO dienā pieņemti netiks!)

Tekstilu (tīru, lietošanai derīgu apģērbu, apavus un mājas tekstilu – aizkarus, gultasveļu, galdautus un tamlīdzīgi. Tiks pieņemts tikai maisos ievietots tekstils!)

Iedzīvotājiem, kuri vēlas izmantot “EKO dienu” obligāti jāpiesakās no 1. līdz 8.jūnijam (ieskaitot).

Privātmāju iedzīvotāji dalību akcijai var ātri un ērti pieteikt CleanR pašapkalpošanās portālā un mobilajā aplikācijā MANAI VIDEI sadaļā “Pieteikumi”, izvēloties apakšsadaļu “Akcijas pašvaldībā”. Pieteikumu var sūtīt arī uz e-pastu[email protected]

Pieteikumā obligāti jānorāda:

– adrese;

– sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma līguma Nr.

– aptuvenais nododamo atkritumu apjoms un veids.

Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem jāpiesaka pie sava nama apsaimniekotāja līdz 6. jūnijam (ieskaitot).

Makulatūras, stikla iepakojuma, sadzīves elektrotehnikas un tīra, atkārtotai lietošanai derīga apģērba un apavu savākšana un izvešana notiks bez maksas.

Pieteikto atkritumu savākšana Ikšķiles un Tīnūžu pagastos notiks 13.maijā, sākot no pulksten 7:00 rītā. Izvešanas dienā pieteiktie atkritumi obligāti jāizliek CleanR darbiniekiem pieejamā vietā ārpus privātīpašuma teritorijas vai pie atkritumu konteineriem daudzdzīvokļu māju pagalmos.

ATGĀDINĀM!

Akcijā netiks pieņemti nekādi cita veida atkritumi – sadzīves un lielgabarīta atkritumi, būvgruži (podi, vannas, palodzes, durvis, logi u. c. būvniecības vai remonta pārpalikumi), automašīnu riepas un tamlīdzīgi.

Par iespējam pieteikt būvniecības, lielgabarīta vai cita veida atkritumus, kas “EKO dienā” bez maksas netiks izvesti, CleanR aicina interesēties pašapkalpošanās portālā MANAI VIDEI vai, rakstot uz e-pastu [email protected].

Papildu informācija:

Zane Auziņa

AS “CleanR Grupa” sabiedrisko attiecību vadītāja

[email protected] 

+371 26119423