Jūrmalas iedzīvotāji Tīrmājas akcijā nodeva 3,5 tonnas elektrotehnikas un 200 kilogramus tekstila

Aizvadītajā sestdienā, 29. oktobrī, atkritumu apsaimniekotājs “CleanR” sadarbībā ar ražotāju atbildības sistēmas uzņēmumu “Zaļā josta” un Jūrmalas pašvaldību Jūrmalā rīkoja Tīrmājas akciju, kuras laikā iedzīvotāji bez maksas atbrīvojās no 3,5 tonnām elektrotehnikas un 200 kilogramiem tekstila, stāsta “CleanR” Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas departamenta vadītāja Liene Rumpane.

“Tīrmājas akcijā Jūrmalā bija tiešām liela atsaucība no iedzīvotāju puses. Tika nodoti vecie televizori, ledusskapji, mobilie tālruņi, veļasmašīnas, apģērbs, apavi u.c. Prieks, ka Jūrmalas iedzīvotāji izturas atbildīgi pret apkārtējo vidi, nemetot sadzīves atkritumu konteinerā vai neatstājot blakus tam ne elektrotehniku, ne tekstilu, bet tā vietā izmantojot iespēju no tā atbrīvoties legāli un bez maksas, vienlaikus dodot iespēju tekstilam tikt izmantotam atkārtoti,” saka Rumpane.

Viņa piebilst, ka Latvijas reģionos iedzīvotāju aktivitāte, atbrīvojoties no nolietotās elektrotehnikas, tekstila un lielgabarīta, ir lielāka nekā galvaspilsētā, tāpēc šādas akcijas tiks turpinātas arī citviet Latvijā, kā arī pēc kāda laika tā atkārtoti tiks rīkota Jūrmalā.

Tīrmājas akcijā iedzīvotāji bez maksas var nodot jebkura veida un izmēra neizjauktu elektrotehniku, piemēram, matu fēnu, printeri, ledusskapi, gludekli, mikroviļņu krāsni, kā arī tekstilu, piemēram, apģērbu, gultasveļu, aizkarus, dvieļus, tādējādi padarot tīrāku gan savu mājokli vai darbavietu, gan arī apkārtējo vidi.

Par “CleanR”

“CleanR” ir vadošais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 75 gadu pieredzi, plašu un inovatīvu pakalpojumu klāstu. “CleanR” ir Ilgtspējas indeksa platīna kategorijas uzņēmums, apliecinot risku un procesu vadības atbilstību labākajai praksei. “CleanR” ieguvis ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu, kas apliecina rūpes par darbinieku labbūtību. Uzņēmums ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”, kura uzņēmumi nodrošina vairāk nekā 40 vides pakalpojumu sadzīves un industriālo atkritumu apsaimniekošanā, otrreizējo materiālu šķirošanā un pārstrādē, kā arī telpu un pilsētvides uzkopšanas un namu apsaimniekošanas jomā.  

Papildu informācijai:  

Zane Plone

AS “CleanR Grupa” sabiedrisko attiecību vadītāja

E-pasts: [email protected]

Mob.tālr.: +371 28 627 003